ایران جانبی

» با حذف قبوض برق چگونه مبلغ قبض را پرداخت کنیم؟
کد خبر: 196536
تاریخ انتشار: 25 سپتامبر 2019 - 11:43
شاخص : متولی‌زاده با اشاره به حذف قبوض برق در سراسر کشور روش‌های پرداخت قبوض را به طور مختصر تشریح کرد.

به گزارش شاخص نیوز: محمد حسن متولی‌زاده مدیرعامل شرکت توانیر  کشور با اشاره به اینکه برخی افراد اطلاعات دقیقی از  روش‌های پرداخت قبوض جدید برق  ندارند، گفت: مشترکان برای پرداخت قبض‌های جدید می‌توانند از طریق شرکت‌های خدمات پرداخت الکترونیک و یا با استفاده از نرم افزارهای “خدمات غیرحضوری برق ایران” ضمن دریافت اصل قبض خود، صورتحساب خود را نیز پرداخت کنند.


بیشتر بخوانید: صرفه جویی ۲۰ میلیارد تومانی با حذف قبوض برق در تهران


مدیرعامل شرکت توانیر ادامه داد: همچنین در سایت شرکت‌های توزیع نیروی برق سراسر کشور نیز امکان پرداخت غیر حضوری قبوض پیش‌بینی شده است. از طرفی مشترکانی که دسترسی به تلفن همراه هوشمند ندارند می‌توانند ضمن تماس با شماره ۱۵۲۱ و یا از طریق تلفن بانک‌ها قبوض خود را پرداخت کنند.

متولی زاده افزود: مشترکانی که دسترسی به هیچگونه تلفنی ندارند می‌توانند صرفا با داشتن کارت اعتباری بانکی و مراجعه به دستگاه‌های عابر بانک قبوض خود را پرداخت کنند. گزینه پرداخت قبوض از طریق شناسه قبض برق در اغلب عابر بانک‌های کشور پیش‌بینی شده است و ظرف چند روز آینده در تمامی عابر بانک‌های کشور عملیاتی خواهد شد.

او با تاکید بر اینکه فرایند ثبت اطلاعات مشترکان به منظور حذف قبوض کاغذی برق همچنان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: مشترکان باقی‌مانده می‌توانند با ارسال شناسه قبض خود به سرشماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات خود را در سامانه طرح ملی قبض سبز ثبت کرده تا پس از این قبوض خود را به صورت پیامکی و الکترونیکی دریافت کنند.

انتهای پیام/۹۰۰

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار