با رانندگان متخلف شرکت‌های حمل و نقل شهری برخورد می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 85567
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۳
سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین:
شاخص : سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: پرونده 5 راننده شرکت های حمل و نقل درون شهری(آژانس) در آبان ماه سال جاری به هیئت انضباطی ارجاع داده شد.

به گزارش شاخص نیوز، عبدالعلی دربندی زاده سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگارن گفت: پرونده ۵ راننده شرکت های حمل و نقل درون شهری در آبان ماه سال جاری به هیئت انضباطی ارجاع داده شد.

وی در ادامه افزود: با توجه به نظارت دقیق بر عملکرد شرکت های حمل و نقل درون شهری(آژانس ها) از سوی سازمان و رسیدگی به تخلفات آنان در هیئت انضباطی تخلفاتی که مدیران و رانندگان این شرکت ها مرتکب شوند در هیئت انضباطی بررسی می شود.

وی عنوان کرد: در این راستا در آبان ماه سال جاری پرونده تخلف ۵ راننده شرکت های حمل و نقل درون شهری به هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین ارجاع داده شد تا مورد بررسی قرار گیرد.

سرپرست سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: تخلف این رانندگان بنا به گزارش مدیر شرکت حمل و نقل درون شهری که در آن فعالیت می کردند، عدم فعالیت و غیبت های متعدد بود.

دربندی زاده خاطرنشان کرد: پرونده این رانندگان در هیئت انضباطی سازمان مورد رسیدگی قرار گرفته و آراء صادر شده از سوی این هیئت نیز به رانندگان متخلف اعلام می شود.

پایان پیام/

منبع: روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار