با «قاشق» پوست خود را «بوتاکس» کنید+ دستورالعمل
کد خبر: 107743
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
شاخص : به كمك اين روش ماساژ بدون استفاده از بوتاكس و جراحي و بدون صرف هزينه پوست صورت خود را جوان و با چروك هاي آن خداحافظي كنيد.

به گزارش شاخص نیوز؛ با افزایش سن پوست صورت چروکیده شده و در زیبایی و چهره انسان تاثیر منفی می گذارد بسیاری از افراد مدام به دنبال روش هایی مثل جراحی، بوتاکس و استفاده از کرم های ضد چروک هستند اما این روش ها هزینه وقت زیادی می برد اما ما به شما یک  روش شگفت انگیز معرفی می کنیم که تنها با ۳۰ بار انجام دادن آن خاصیت ارتجاعی پوست به تدریج شروع به ضعیف شدن کرده و بافت زیر جلدی آن قوی تر و سفت تر می شود.
“رنه کخ” پزشک اعصاب آلمانی که این ماساژ شگفت انگیز با قاشق را توصیه کرده است توصیه کرد این روش را به راحتی و بدون صرف هزینه های  بسیار زیاد به سادگی می توان در خانه انجام داد.
با این روش بافت میان بافتی اضافی تخلیه شده و موجب کاهش چین و چروک ها، بهبود گردش خون و افزایش الاستسیته پوست شود. فقط کافی است این روش ماساژ را روزانه و برای مدت ۱۰ تا ۱۲ روز انجام دهید و نتایج شگفت انگیز آن را ببینید.
مواد لازم برای ماساژ:
یک فنجان آب سرد
تکه های یخ
چند قاشق چای خوری
یک پیاله روغن گرم (زیتون، بزرک و آفتابگردان)
نحوه ماساژ صورت در خانه:
ابتداصورت خود را شسته وکرم مرطوب کننده بزنید  قاشق را با الکل ضد عفونی کرده و آن را زیر آب بگیرید سپس آن ها را در یک لیوان پر از یخ قرار دهید.
قاشق سرد را بر روی  پلک بالا و پایین  چشم  قرار داده و آن را چند ثانیه نگه دارید هنگامی که  احساس کردید قاشق گرم شده  آن را با قاشق سرد جایگزین کنید این روش به شما کمک می کند از شر تورم پلک ها خلاص شوید.
حال چند قاشق را در روغن گرم شده فرو برده و شروع کنید با قاشق ها صورتتان را ماساژ دهید. بهتر است روی خط های چین و چروک را کمی فشار  دهید.
روش انجام ماساژ قاشق برای نواحی مختلف صورت:
١-دو قاشق را در قسمت بالای بینی وسط دو ابرو قرار داده و هر کدام را به طرف کنارهای صورت حرکت دهید.
٢-برای رفع چین و چروک دور چشم قاشق را بر روی پلک بالایی قرار داده و از گوشه داخلی چشم به سمت خارج و سپس از همان جا به سمت گوشه داخلی اما این بار روی پلک پایینی حرکت کنید به این صورت گویی دور چشم یک دایره می کشید.
٣-قاشق ها را از سوراخ های بینی به سمت گونه ها  حرکت دهید.
۴-برای قسمت پایینی و چروک لبخند از چانه و دور دهان قاشق ها  را به پهنای صورت به صورت افقی حرکت دهید.
هر کدام از این روش ها را حداقل ۱۰ بار باید انجام دهید.
اگر متوجه شدید که قاشق چای خوری سخت بر روی صورت حرکت می کند مجددا از روغن استفاده کنید.
هنگامی که  ماساژ به پایان رسید،صورت خود را با آب گرم بشویید.
شما می توانید این ماساژ را به مدت ۱۰ دقیقه یا حتی بیشتر در طول روز انجام دهید البته بهتر است  با یک تا دو دقیقه شروع کرده و به تدریج آن را افزایش داده تا به ١٠ دقیقه در هر روز برسد.
گفتنی است؛ برای نتیجه مطلوب این ماساژ و از بین رفع چین و چروک ها و جوان سازی پوست هر دوره ۱۰ تا ۱۲ روز مداوم و بدون وقفه انجام شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار