با معارضان میانه روی دولت سوریه آشنا شوید!+تصاویر+۱۸ - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 77577
تاریخ انتشار: ۳ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۲۹
شاخص : برای افکار عمومی جهان آشنایی با عملکرد گروههای ترویرستی تکفیری فعال در سوریه دارای جذابیت خاص می باشد.

شاخص: در حالی که دولتهای آمریکا، اروپا و چند کشور مزدور منطقه که طی سالهای گذشته مهمترین حامیان تروریستهای داعش و القاعده بوده اند تلاش می کنند از این گروهها چهره ای میانه رو ساخته و تجهیز و تسلیح آنها را موجه جلوه دهند، عملکرد این گروهها نشان دهنده عدم تفاوت ماهوی تفکرات و عملکرد جنایت آمیز آنها با یکدیگر می باشد.

با معارضان میانه روی دولت سوریه آشنا شوید!+(تصاویر+18)
با گذشت ۳ هفته از آغاز حملات هوایی ارتش روسیه به مواضع گروههای تروریستی تکفیری همچون داعش، القاعده و ارتش آزاد که منجر به خسارات و تلفات بسیار گسترده ای به سازمان رزم و نیروی انسانی آنها منجر شده، رسانه های وابسته به گروههای تروریستی تکفیری و دولتهای آمریکا، ترکیه، عربستان و قطر بطور مرتب نسبت به هدف قرار گرفتن گروههای “معارض میانه روی سوری” هشدار داده و ابراز نگرانی میکردند.
با معارضان میانه روی دولت سوریه آشنا شوید!+(تصاویر+18)
اما همزمان با این حملات و آن نگرانیها نیروهای ارتش و دفاع وطنی سوریه با پشتیبانی گروههای هم پیمان اقدام به اجرای عملیات وسیع نظامی در استانهای لاذقیه، حماه، حلب و حمص کرده اند که طی آن صدها کیلومتر مربع از مناطق تحت اشغال تروریستهای تکفیری آزاد شده و صدها تن از آنها کشته و زخمی شده اند. رسانه های دو طرف درگیری روزانه صدها تصویر از تروریستهای به هلاکت رسیده منتشر می کنند و این موضوع موجب تضعیف روحیه آنها شده است.
با معارضان میانه روی دولت سوریه آشنا شوید!+(تصاویر+18)
طی چند روز اخیر پایگاههای رسانه ای گروه تروریستی ارتش آزاد و احرارالشام که در صدر لیست گروههای به اصطلاح میانه روی مورد ادعای حامیان تروریسم در منطقه هستند بصورت منظم و هدفمند اقدام به انتشار تصاویری از سرهای بریده شدها و اسرای نیروهای ارتش و دفاع وطنی با هدف روحیه بخشی به همقطاران خود کرده اند. این تصاویر مربوط به جنایات تروریستها در حق شهدای ارتش سوریه در عملیات حاشیه شمالی استان حمص سوریه می باشد. باشد تا مردم بدانند که رزمندگان محور مقاومت با چه موجودات درنده و خونخواری در حال نبردی مقدس می باشند.
با معارضان میانه روی دولت سوریه آشنا شوید!+(تصاویر+18)

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار