با معرفت ترین دوست بهنوش بختیاری در اینستاگرام+تصویر - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 56692
تاریخ انتشار: ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شاخص : یکی از بامعرفت ترین دوستان بهنوش بختیاری در اینستاگرام یکی از جوانان معلول و پرطراوت شهرچغادک از توابع استان بوشهرمی باشد که اورا با وجود ناتوانی جسمی راهی تهران کرد تا نمایش بختیاری را از نزدیک تماشا کند

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مصطفی مطوری یکی از جوانان معلول و پرطراوت شهرچغادک از توابع استان بوشهرمی باشد که علاقه وافری به بازیگری بهنوش بختیاری بازیگرتوانمند تلویزیون دارد و همیشه در صفحه شخصی اینستاگرام این بازیگر حاضرشده و مطالب، تصاویرو فیلم هایش را دنبال می کند.

علاقه زیاد به تماشای بازی بختیاری ازنزدیک او را با وجود ناتوانی جسمی با اتوبوس راهی تهران کرد تا بعد از گرفتن عکس یادگاری و گفتگو با وی، به گفته بهنوش بختیاری یکی ازبامعرفت ترین دوستان بهنوش بختیاری دراینستاگرام لقب گیرد.

نوشته های بهنوش بختیاری بعد از دیداربا مصطفی مطوری شهروند چغادکی درصفحه شخصی اینستاگرام خود بدین شرح می باشد:

ایشون یکی از با معرفت ترین دوستان من در اینستاگرام هستن..میگم با معرفت واسه یه دقیقشه…این آقا مصطفی مطوری با این شرایط استثنایی با اتوبوس از بوشهرآمد و نمایش منو دید..امشبم به افتخارش مهمونی دادم..اماهر کاری واسش کنم کمه.. جبران بزرگواری ایشون نمیشه.

 دلم می خواست پروانه بشم دورش بگردم..دلم می خواست جونمو فداش کنم.. بگم من در وجود تو خدا را دیدم مصطفی جان.. نه به خاطر علاقش به این حقیر.. بلکه بخاطر درک عمیقش ازرفاقت و انسانیت.. قلب بزرگ و پر نوری که خدا داده بهش… بخاطر حجم عظیمی از عشق که در این کالبد نهادینه شده ..

خاک پاتم.. نه در کلمه.. واقعی واقعی .. تو رو که دیدم بیشتر از همیشه پی بردم که من چه موجود کمی هستم.. کوچکم .. خالیم.. بهشت برای توست..که دلیلی برای زندگی پیدا کردی و اونم عشق است و عشق.. من هرگز نفهمیدم تو رو … چون نشنیدم تو رو …کاش بیشتر تو را میفهمیدم.. قبل از اینکه ببینمت…

مرسیییییییی که افتخار دادی و آمدی به تهران.. قدمت روی چشمای بهنوش… امیدوارم لایق این همه احترام تو باشم…یا علی

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار