با یک ماه تمرین قهرمان اروپا شدم/ دو ماه دیگر اسکی روی چمن را شروع می‌کنم
کد خبر: 101576
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
شاخص : ملی‌پوش اسکی کوهستان کشورمان گفت: تنها با یک ماه تمرین توانستم عنوان قهرمانی رقابت‌های کاپ اروپا را به دست بیاورم و حالا می‌خواهم تمرکزم را روی این رشته بیشتر کنم.

به گزارش شاخص نیوز ؛ حسین صید  در مورد حضورش در مسابقات قهرمانی اسکی کوهستان جام روسیه اظهار داشت:برای حضور در رقابت‌های اسکی کوهستان کاپ اروپا به میزبانی روسیه یک ماه تمرین کردم و در پایان توانستم دو مدال طلای این رقابت‌ها را به دست بیاورم.

وی ادامه داد: باتوجه به این که عضو تیم ملی اسکی آلپاین هستم، برای این رقابت‌ها هم انتخاب شدم و با حضور در رقابت‌های روسیه خودم را در این رشته نیز محک زدم در اولین تجربه‌ام خوب ظاهر شدم. این در حالی است که رقبای قدرتمندی ازچک، کره جنوبی، ایتالیا، اتریش، بلغارستان و … حضور داشتند.

نایب قهرمان اسکی آلپاین آسیا افزود: باتوجه به تجربه‌ای که در اسکی کوهستان به دست آوردم، حالا می‌خواهم در این رشته نیز فعالیتم را بیشتر کنم. بر همین اساس برنامه‌ام را طوری طراحی کرده‌ام که اسکی آلپاین را دنبال کنم و در کنار آن رشته اسکی کوهستان را پیگیری خواهم کرد و در پایان فصل اسکی زمستانی، سراغ اسکی روی چمن می‌روم که از دو ماه دیگر آغاز خواهد شد.

صید گفت: برای حضور در رقابت‌های روسیه مربیان و مسئولان باشگاهم و رئیس فدراسیون کوهنوردی (زارعی) کمک زیادی به من و دیگر ملی‌پوشان اعزامی به کاپ اروپا داشتند و با کمک آنها توانستیم مدال‌های خوش‌رنگی به دست بیاوردیم.

منبع: ستاره ها

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار