بحران‌های منطقه برای جلوگیری از توسعه و رشد تفکر انقلابی است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 86433
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۹:۴۶
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور:
شاخص : رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در مراسم گراميداشت شهداي بوئين زهرا گفت: بحران ها،ناامني ها و فتنه گري ها براي جلوگيري از توسعه و رشد تفکر انقلابي و اسلامي در منطقه است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، مراسم گرامیداشت ۵۰۰ شهید شهرستان بوئین زهرا و ۹ شهید گمنام و شهدای مدافع حرم با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران بوئین زهرا، در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در این مراسم بیان کرد: قبل از انقلاب کشور ما در سلطه دشمنان مستکبر و ظالم بود که با رهبری امام خمینی(ره) و همت مردم کشورمان درهم شکست و باعث عزت و افتخار شده است.

این مسئول رمز پیروزی ملت ایران در دفاع مقدس را اخلاص و پاکی جوانان دانست و گفت: این جوانان به فرمان رهبرشان لبیک گفتند و جانشان را فدای انقلاب و اسلام کردند.

غلامی با اشاره به نا آرامی ها و بحران های پیچیده و خطرناک دشمن در اطراف منطقه جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: همه این بحران ها، توطئه ها، ناامنی ها، اختلاف انگیزها و فتنه گری ها برای جلوگیری از توسعه و رشد تفکر انقلابی و اسلامی در منطقه است.

وی اضافه کرد: پیوند نا گسستنی ملت با نظام و ولایت، توسعه و تشکیل تفکر بسیج این خطرات و تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار