بخش اختلالات خواب کودکان در بیمارستان قدس قزوین افتتاح شد
کد خبر: 112348
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۴:۴۸
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین:
شاخص : رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین با اشاره به راه‌اندازی 2 بخشICU کودکان و نوزادان در بیمارستان قدس، افزود:2 بخش ویدئو اندوسکوپی و همچنین اختلالات خواب کودکان که اولین و تنها بخش در ارائه دوره فلوشیت در کشور می‌باشد نیز افتتاح شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، منوچهر مهرام رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین صبح امروز در بازدید و افتتاح پروژه‌های حوزه سلامت و درمان اظهار کرد: در تلاشیم کلینیک محمدیه تا پایان سال جاری به بهربرداری برسد.

وی با اشاره به راه‌اندازی ۲ بخش ICU کودکان و نوزادان در بیمارستان قدس، افزود: ۲بخش ویدئو اندوسکوپی و همچنین اختلالات خواب کودکان که اولین و تنها بخش در ارائه دوره فلوشیت در کشور می‌باشد نیز افتتاح شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی با اشاره  به نیازهای استان در حوزه درمان و سلامت گفت: کمبود تخت بیمارستانی و شکایت مردم از ازدحام و شلوغی بیمارستان‌ها، مشکلاتی‌ هستند که پیگیر رفع آن هستیم  و در جلسه امروز مطرح کردیم.

این مسوول اضافه کرد: افزوده شدن تعداد آمبولانس‌ها و استمرار فعالیت واحدهای کانتینری فوریت‌های پزشکی به خصوص در بحث جاده ای نیز از اقدامات انجام گرفته است.

مهرام در پاسخ به برخورد ناشایست برخی پرسنل با بیماران ابراز کرد: اگر مشخص شود پرسنلی رفتار دور از ادبی با بیمار داشته بدون تعارف با آن برخورد خواهیم کرد.

وی در پایان با اشاره به برنامه‌های در دست اجرا دانشگاه علوم پزشکی، عنوان کرد: بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی، بیمارستان الحاقی ۲۰۰ تختخوابی و رادیو تراپی سه مورد از برنامه‌های مهمی است که پیگیر آن هستیم.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار