بخش روان‌پزشکی کودکان در بیمارستان قدس راه‌اندازی شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 61291
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۱
رئیس بخش روان‌پزشکی بیمارستان قدس:
شاخص : رئیس بخش روان‌پزشکی کودکان بیمارستان قدس قزوین، از بهره‌برداری بخش روانپزشکی کودکان و نوجوانان مرکز آموزشی و درمانی قدس خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، دکتر نسرین صراف با اعلام اینکه بخش روانپزشکی کودکان مرکز آموزشی و درمانی قدس قزوین به بهره برداری رسید، اظهار کرد: در این بخش به کودکان و نوجوانان زیر ۱۸ سال خدمات روان‌پزشکی ارائه می‌شود.

رئیس بخش روان‌پزشکی کودکان بیمارستان قدس قزوین با اشاره به اینکه شروع بیماری های روانی از سنین نوجوانی است، بیان کرد: برای بهره‌برداری از این مرکز سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده که هشت تخت آن به نوجوان ها اختصاص یافته است.

این مسئول در ادامه عنوان کرد: مهم ترین عامل ابتلا نوجوانان به بیماری‌های روانی اشتغال و دوری طولانی مدت والدین از فرزندان، استفاده بیش از حد از فناوری های جدید و مسائل ژنتیکی است.

صراف خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیماران روان این استان به تهران اعزام می‌شوند و با افتتاح بخش روان‌پزشکی بیمارستان قدس علاوه بر خدمات‌رسانی به قزوین، استان‌های همجوار نظیر زنجان و همدان نیز می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند.

وی در انتها افزود: بستری بیمارانی که مشکلات روانی آنان در حد متوسط باشد در بیمارستان قدس صورت می‌گیرد چرا که این بیمارستان عمومی است و اختصاص به بیماران روانی ندارد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار