مذاکرات بدعهدی‌های آمریکا را ثابت کرد
کد خبر: 103046
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۵۲
معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین:
شاخص : معاون سیاسی و امنیتی استاندار با اشاره به اینکه مذاکرات بدعهدی‌های آمریکا را ثابت کرد گفت: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نسبت به غرب خوشبین نیستند اما تیم مذاکره کننده ایران پای میز مذاکرات با سران غرب و آمریکا نشست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، ایوب رحیمی روز گذشته در  همایش «نگرانی مشترک» پیرامون نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب اظها کرد: هرگاه ظلمی اتفاق افتاده جوانان با توجه به روحیه عدالت‌خواهی و ظلم ستیزی در صف اول مقابله با آن قرار داشته‌اند.

وی با اشاره به ولایت‌پذیری جوانان کشور افزود:جوانان همواره اولین گروهی هستند که در صف مقابله با حکومت‌های ظالمانه قرار می‌گیرند و همواره به ندای رهبر انقلاب اسلامی لبیک می‌گویند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار خاطرنشان کرد: جوانان این مرز و بوم در ۸ سال جنگ تحمیلی حماسه‌های فراوان و غرور آفرین خلق کردند.

این مسئول با اشاره به جنگ تبلیغاتی غرب علیه جوانان، تصریح کرد: دنیای غرب با تبلیغات گسترده در جهت انحراف افکار جوانان از مسیر اصلی در جهت منافع شوم خود گام برمی‌دارند.

رحیمی در ادامه گفت: دشمنان با استفاده از ابزارهایی مانند تولید فیلم‌های مبتذل و پخش آن از طریق ماهواره، اینترنت و فضای مجازی در مسیر شبیخون فرهنگی و انحراف جوانان ایرانی تلاش می‌کنند.

وی تاکید کرد: امروز دشمنان توطئه‌های فرهنگی خود را برای انحراف نسل جوان گسترش داده‌ و سربازان جبهه فرهنگی و جوانان باید با هوشیاری کامل در برابر این توطئه‌ها ایستادگی کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار یادآور شد: دشمنان پس از جنگ سخت و جنگ نرم اکنون دست به فشارهای ظالمانه اقتصادی زدند و در دنیا تبلیغ کردند که ایران اهل گفتمان و پایبندی به قوانین نیست.

این مسئول بیان کرد: علی رغم اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نسبت به غرب خوشبین نیستم اما تیم مذاکره کننده ایران پای میز مذاکرات با سران غرب و آمریکا نشست.

رحیمی ادامه داد: اکنون می‌بینیم که ایران به توافقات خود عمل کرده ولی آمریکا به تعهدات و حرف‌هایی که زدند عمل نکرده و در اجرایی کردن برجام بهانه‌های مختلفی می‌آورد.

وی ابراز کرد: ایران در این مذاکرات صلح طلبی را به دنیا ثابت کرد اما آمریکا بدعهدی و دروغ‌گویی خود را به نمایش گذاشت.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: اتحاد مردم و مسئولان موجب سازندگی کشور و رفع مشکلات زندگی می‌شود.

رحیمی در پایان بیان کرد: انتقادهای سازنده از مسئولان موجب ارتقاء پیشرفت و سازندگی کشور می‌شود.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار