بد عهدی‌ها و بدقولی‌های برخی شاریط زندگی مردم را سخت کرده است
کد خبر: 114953
تاریخ انتشار: ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
نماینده ولی فقیه در استان:
شاخص : نماینده ولی فقیه در استان گفت: مشکلات مردم با ضمیمه شدن بد عهدی‌ها و بدقولی‌های کسانی که باید ما را همراهی می کردند اما هیچ گاه این همکاری صورت نگرفت و نخواهد گرفت شرایط سختی را به وجود آورده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین دقایقی پیش در جمع هیئت دولت و مردم که در ورزشگاه شهید رجایی حضور یافتند اظهار کرد: استان قزوین همانند استان‌های دیگر به جهت شرایط خاص اقلیمی، کاهش نزولات آسمانی، صنعتی بودن و اشتغالات فراوان در معرض خطر قرار گرفته است.

وی افزود: وقتی این مشکلات را به بد عهدی‌ها و بدقولی‌های کسانی که باید ما را همراهی می کردند اما هیچ گاه این همکاری صورت نگرفت و نخواهد گرفت ضمیمه می‌شود، مشکلات عدیده‌ای را به وجود می‌آورد.

عابدینی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین خواسته‌های مردم مسئله معیشت، اشتغال و زندگی مناسب است.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ابراز امیدواری کرد: حضور رییس جمهور و هیئت دولت زمینه امید و نشاط را در بین مردم فراهم و گره ای از مشکلات آنان باز کند.

وی در پایان عنوان کرد: از مردم شهید پرور و انقلابی استان که برای استقبال از رییس جمهور و هیئت دولت شور، نشاط و امید را از خود نشان دادند قدردانی می‌کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار