ایران جانبی

» برادرزاده‌ام تهوع‌آور است
کد خبر: 211195
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
شاخص : رئیس‌جمهور آمریکا که طبل رسوایی او این بار توسط برادرزاده‌اش به صدا درآمده، او را هدف انتقادات جدی توییتری خود قرار داد.

به گزارش شاخص نیوز، رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در سلسله توییت‌هایی مری ترامپ، برادرزاده خود را که اخیرا با انتشار کتابی از ابعاد تازه‌ای از زندگی او پرده برداشته، هدف انتقاد قرار داد.

رئیس جمهور آمریکا در انتقادات توییتری خود از مری ترامپ به عنوان برادرزاده‌ای یاد کرد که به ندرت دیده می‌شد. ترامپ نوشت او چیز اندکی درباره والدین شگفت انگیز من (که نتوانستند او را تحمل کنند) می‌داند و چیز‌هایی می‌گوید که صحت ندارد و توافق نامه عدم افشا را نقض کرد.

ترامپ که آشکارا از افشاگری‌های برادرزاده خود خشمگین است، در توییت دیگری نوشت او با فاش کردن اظهارنامه مالیاتی من قوانین را زیر پا گذاشت. او تهوع آور است. کتاب‌های زیادی درباره من نوشته شد. برخی خوب و برخی بد.

حملات توییتری ترامپ علیه یکی از اعضای خانواده‌اش در حالی صورت گرفت که کتاب افشاگرانه برادرزاده او در نخستین روز انتشار، نزدیک به یک میلیون نسخه به فروش رفت. کتاب «بسیار گفته شده، اما هنوز کافی نیست؛ چگونه خانواده من خطرناک‌ترین مرد دنیا را پدید آورد» که به قلم مری ترامپ، دختر برادر بزرگ‌تر دونالد ترامپ نوشته شده است، در نخستین روز ارائه با استقبال کم‌سابقه‌ای رو به رو شد و حدود ۹۵۰ هزار نسخه شامل مدل‌های چاپی، اینترنتی و صوتی از آن به فروش رفته است.

این در حالی است که رئیس جمهور آمریکا تلاش می‌کرد جلوی انتشار این کتاب را بگیرد. مری ترامپ که اکنون خود یک روانشناس است در این کتاب مطالب جنجالی بسیاری علیه عموی خود به رشته تحریر در آورده است. از آن جمله می‌توان به طرح این موضوع اشاره کرد که دونالد ترامپ به همراه خواهرش پیش از مرگ برادر بزرگ‌تر او را فریب داده‌اند و اموال او را صاحب شده‌اند. آن طور که مری ترامپ در کتاب خود نوشته، ترامپ و خواهرش اجازه نداده‌اند سهم چندانی از اموال پدر به فرزاندانش برسد.

او همچنین در بخش دیگری از کتابش گفته دونالد ترامپ به فردی پول داده تا به جای او در آزمون اس‌ای‌تی شرکت کند. آزمونی که یکی از پیش‌نیاز‌های ورود افراد به دانشگاه در آمریکا به شمار می‌رود.

چنین افشاگری‌هایی در سال سرنوشت ساز انتخابات آمریکا چندان به مذاق رئیس جمهور آمریکا خوش نمی‌آید.

انتهای پیام/900

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار