ایران جانبی

» براساس گام دوم انقلاب، عملکرد ما در دهه پنجم انقلاب باید حداکثری باشد
کد خبر: 193915
تاریخ انتشار: 18 آگوست 2019 - 3:49
مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین:
شاخص : مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: نکته دوم پیشرفت در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌ها است که آنچه در بیانیه گام دوم منعکس شده این است که ده برابر در مسیر چهل ساله دوم قدم برداریم.

به گزارش خبرنگار دانشگاه شاخص، افتتاحیه ساختمان ناحیه بسیج دانشجویی استان قزوین به نام “مجتمع فرهنگی شهید حسن طهرانی مقدم” امروز در قزوین برگزار شد.

عباس کاظمی در این مراسم اظهار کرد: خلاصه همه خوبی‌هایی که می‌توان نام برد در وجود شهید طهرانی مقدم قرار داشته و این نام را برای این مجتمع در نظر گرفتیم تا نماد حرکت و الگو در پیش روی مخاطبان خود در دانشگاه قرار دهیم.

وی افزود: موضوعی که در بیانیه گام دوم رهبری منعکس شده سرمایه انسانی و انقلابی است که اصلی‌ترین سرمایه جامعه امروز جوانان هستند.

مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین ابراز کرد: بیانیه گام دوم مسیر قدم برداشتن در دهه پنجم انقلاب را برای بسیج دانشجویی هموار و روشن کرده است.

کاظمی عنوان کرد: حضرت آقا در فرازی از بیانیه گام دوم به برکات انقلاب اسلامی اشاره کرده‌اند و در چهل سالگی اول انقلاب، نسل اول و دوم دستاوردهایی همانند ثبات و امنیت کشور، تمامیت ارضی و حفاظت از مرزها نصیب نسل سوم و چهار کردند.

وی ادامه داد: نکته دوم پیشرفت در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت‌ها است که آنچه در بیانیه گام دوم منعکس شده این است که ده برابر در مسیر چهل ساله دوم قدم برداریم.

این مسئول تصریح کرد: بر اساس اعداد و ارقام اعلام شده توسط مراکز آمار بین‌المللی سطح مشارکت در جمهوری اسلامی بی نظیر است و این موضوع به عنوان یک دستاورد بزرگ به شمار می‌آید.

کاظمی خاطر نشان کرد: مجموعه بسیج و عملکرد سپاه در بیانیه گام دوم بی نظیر است و دشمن هر چقدر فعال وارد شود، ما باید چند برابر قدرت دشمن تلاش کنیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار