برجام، نقشه شوم آمریکا در جهت وابسته شدن ایران به بیگانگان است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 109291
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۳۹
عضو بین الملل بسیج مستضعفین:
شاخص : عضو بین الملل بسیج مستضعفین گفت: آمریکا در برجام سعی دارد همانند دوران شاهنشاهی با گرفتن داشته‌هایمان، ایران را وابسته به خود کند درحالی که به تعهداتش پای بند نیست.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عبدالله سهرابی عضو بین الملل بسیج مستضعفین در یادواره شهدای شاخص رقیه رضایی که با عنوان “هاجران مهاجر” در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات برگزار شد، اظهار کرد: همه افراد به ویژه بانوان در هر سمت و عنوانی باید پاسدار ارزش‌هایی همچون حجاب باشند.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی ایران اذعان داشت: کوتاه شدن دست آمریکا و انگلیس از منابع ایران پس از حکومت شاهنشاهی موجب شکل گیری تنش‌های منطقه شده است.

عضو بین الملل بسیج مستضعفین تصریح کرد: پس از انقلاب، غربی‌ها با تحرکات سیاسی دست به تشکیل شورای همکاری در خلیج فارس برای پیشبرد پروژه ایران هراسی زدند.

این مسئول با بیان جریانات فتنه ۸۸ عنوان کرد: آشوب‌گران در این جریان کمر به نابودی جمهوری اسلامی بسته بودند اما با عنایت ولی عصر (عج)، تدابیر مقام معظم رهبری و به برکت خون پاک شهداء، در راهپیمایی ۹ دی دشمنان را غافل‌گیر کردیم.

سهرابی تشکیل بسیج را از تدابیر امام راحل دانست و افزود: اگر در جامعه‌ امروزی ۲۰ میلیون بسیجی واقعی داشته باشیم نباید وضعیت حجاب و فیش‌های حقوقی به این گونه باشد، که نشان از غفلت است.

وی شکل‌گیری جریان وهابیون را نیز توطئه‌ غربی‌ها دانست و گفت: کتاب “خاطرات همفر” که توصیه می‌کنم جوانان آن را مطالعه کنند، چگونگی نفوذ را به نمایش کشیده تا به واسطه آن به اسلام ضربه وارد کنند.

عضو بین الملل بسیج مستضعفین با اشاره به حماسه ۸ سال دفاع مقدس ابراز کرد: صدام به پشتوانه غرب، جنگ را به ایران تحمیل کرد که رشادت‌ جوانان وپایبندی آن‌ها به اعتقادات مذهبی و علاقه به امام راحل موجب شد تا آنان دریابند از طریق شیوه نظامی راه به جایی نخواهند برد.

دشمن با اشاعه فساد و مواد مخدر در جامعه ایران به دنبال سیاست‌های خود است

این مسئول ادامه داد:  با توجه به جوان بودن جامعه ایران،دشمنان از راه اشاعه فساد و مواد مخدر سیاست‌های خود را اعمال کردند.

سهرابی با بیان سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اینکه آمریکا قابل اعتماد نیست، گفت: آمریکا در برجام سعی دارد همانند دوران شاهنشاهی با گرفتن داشته‌های کشورمان، ایران را وابسته به خود کند درحالی که به تعهدات خود نیز پایبند نیست.

وی با اشاره به اینکه استراتژی غرب تجزیه کشورهای غرب آسیا است، تصریح کرد: مستکبرین غربی تجزیه سرزمین‌های اسلامی را براساس منابع و منافع خود در دستور کار قرار داده‌اند که لبنان، ایران و سوریه در راس آنان قرار دارد.

عضو بین الملل بسیج مستضعفین با بیان اینکه آمریکا در جنگ با عراق با شکست مواجه شد، خاطرنشان کرد: نتیجه جنگ آمریکا در عراق، تشکیل دولت شیعی در این کشور بود که به دور از خواست آمریکا است، از این رو استراتژی گروهک‌هایی همچون داعش و القاعده را بنا نهادند.

این مسئول اضافه کرد: در حال حاضر شاهد آن هستیم که تمام برنامه‌های طراحی شده به سمت خودشان باز گشته است.

سهرابی با اشاره به فاجعه منا عنوان کرد: تا کنون ۱۳ فاجعه در منا رخ داده است  که سال گذشته نیز به دلیل بی‌تدبیری آل‌سعود در مسائل امنیتی بیش از ۹ هزار نفر از حجاج به شهادت رسیدند که بیش از ۴۶۵ نفر ازآنان شهدای ایرانی بودند.

وی افزود: حج تمتع در سال جاری برگزار نمی‌شود و چنین احتمال می‌رود آل‌سعود با اجرای جریانات تکفیری ایران را مسبب آن فجایع جلوه دهد.

عضو بین الملل بسیج مستضعفین با اشاره به خنثی کردن جریانات تکفیری به دست سربازان امام زمان (عج) گفت: هوشیاری ایران از فعالیت‎های مستکبران و خنثی کردن آن‌ها موجب عصبانیت هر چه بیشتر دشمنان می‌شود.

انتهای پیام/۷۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار