سازش با دشمن با اعتقادات دینی و عزت ملت ایران در تناقض است
کد خبر: 116543
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱:۴۶
رییس سازمان بسیج اساتید کشور:
شاخص : رییس سازمان بسیج اساتید کشور با تاکید بر اینکه سازش با دشمن با اعتقادات دینی و عزت ملت ایران در تناقض است، گفت: برجام تاکنون هیچ ثمره مثبتی برای ملت نداشته است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، همایش اقتصاد مقاومتی و جایگاه قدرت بین المللی جمهوری اسلامی ایران صبح امروز در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان قزوین برگزار شد.

سهراب صلاحی رییس سازمان بسیج اساتید کشور در این مراسم با بیان اینکه بازخوانی اهداف انقلاب اسلامی برای جوانان ضروری است، اظهار کرد: شناخت اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی مانع انحراف از این مسیر الهی می‌شود و باید گفت که ظرفیت‌های قدرت ساز در جمهوری اسلامی ایران با وقوع انقلاب پدیدار شد.

وی در توضیح این ظرفیت‌ها افزود: نظریه مردم سالاری دینی در مدیریت جامعه و رهبری واحد و مقتدر از مهم‌ترین ظرفیت‌های قدرت ساز در جمهوری اسلامی است که موجب شده امروز ایران در منطقه حرف اول را بزند.

رییس سازمان بسیج اساتید کشور عنوان کرد: اگر بخواهیم ظرفیت‌های ایران را به عنوان یک کشور بررسی کنیم می‌توان به موقعیت راهبردی ایران در منطقه، منابع انسانی، طبیعی و معدنی آن اشاره کرد.

صلاحی در ادامه گفت: امروز ایران کانون بزرگ اسلام در دنیا است و اگر بخواهیم کشوری مستقل باقی بمانیم باید به یک در قدرت منطقه تبدیل شویم چراکه آمریکا با ادعای تنها قدرت نظامی و اقتصادی جهان در فکر سلطه بر منطقه و جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه امروز امنیت ما با امنیت منطقه گره خورده است، تصریح کرد: با نگاه به تاریخ پی می‌بریم که ۳ امت ایران، عراق و مصر اولین امت‌های تمدن ساز بوده‌اند اما همان طور که امروز می‌بینیم عراق و مصر نتوانستند اقتدار خود را حفظ کنند درحالی که پرچم تمدن در دست ایران اسلامی قرار دارد.

پس از مذاکرات هیچ اثر مثبتی در جامعه دیده نمی‌شود

رییس سازمان بسیج اساتید کشور ابراز کرد: انقلاب اسلامی تنها انقلابی است که با گذشت ۴ دهه بر اصول خود پایبند مانده و برای اینکه بتوانیم به قدرت بین المللی تبدیل شویم باید به اقتصادی تک رقمی دست پیدا کنیم.

صلاحی با بیان اینکه آمریکایی‌ها حتی نمی توانند یک نفر همانند نیروهای حزب‌الله تربیت کنند، افزود: ایران امروز مبدل به یک قدرت فرا منطقه‌ای شده و لذا سوریه و حزب‌الله بازوی قدرتمند ما در منطقه هستند.

وی با اشاره به اینکه دولت حتی آب خوردن مردم را وابسته مذاکرات و برجام می‌دانست، گفت: مگر می شود به کسی که هر روز دستش به خون مردم مظلوم جهان آلوده است گفت نجیب!؟

رییس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه پس از مذاکرات هیچ اثر مثبتی در جامعه دیده نمی‌شود، اذعان داشت: امروز انرژی هسته‌ای ما همانند موتور پیکان در میان خودروهای جدید است؛ دانشمندان ما در آژانس هسته‌ای زانوی غم به بغل گرفته‌اند.

صلاحی با تاکید بر اینکه سازش با دشمن نه تنها با اعتقادات دینی بلکه با عزت ملت ایران در تناقض است، افزود: دانشجویان ما امروز مطالبه‌گر وعده‌های دولت هستند.

وی در پایان عنوان کرد: با وجود خوشبینی و حسن عمل دولت یازدهم نسبت به طرف مقابل در مذاکرات اما همچنان شاهد بدعهدی‌ها و زیر پا گذاشتن عزت پاسپورت ایرانی هستیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار