برجام خوی استکباری و بدعهدی آمریکا را ثابت کرد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 149933
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۴:۳۷
مسوول بسیج رسانه استان قزوین:
شاخص : مسوول بسیج رسانه استان قزوین گفت:شاید بتوان مهمترین دستاورد برجام را برملا شدن خوی استکباری و دروغگویی آمریکا دانست .

محمد کشاورز مسوول بسیج رسانه استان قزوین در حاشیه یوم‎الله ۱۳ آبان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی شاخص نیوز؛ اظهار کرد: سیزدهم آبان ماه روز برائت مردم ظلم‌ستیز ایران اسلامی از استکبار جهانی است.

وی با بیان اینکه آمریکا مصداق بارز استکبار جهانی است ابراز کرد: پیام روشن این روز به جهانیان این است که ببینند ملت ایران با تکیه بر قدرت الهی و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری بدون واهمه از قدرت پوشالی آمریکا و علی رغم تهدیدات چندین و چند ساله در حوزه‌های مختلف نظامی ، سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی نیز پیشرفت رو به جلو و توسعه داشته‌اند.

این مسوول ادامه داد: این درس مهمی برای مردم آزادیخواه جهان است که با الگو گرفتن از ملت شجاع ایران در برابر ظلم و استبداد ظالمان بایستند .

کشاورز خاطرنشان کرد: نه تنها ترامپ بلکه دولتمردان گذشته آمریکا نیز خوی استکباری خود را به مردم نجیب ایران نشان داده‌اند و تاریخ ایران و جهان پر از مصادیق بدعهدی دولتمردان آمریکا است.

وی خاطرنشان کرد: دکتر مصدق نمونه ای روشن و گویا است که علیرغم اعتماد کامل به برنامه‌ها و نقشه‌های آمریکا نه تنها کمکی دریافت نکرد بلکه با کودتای آمریکایی ۲۸ مرداد از صحنه سیاسی کشور حذف شد .

مسوول بسیج رسانه قزوین گفت: امروز ملت ایران اسلامی، آمریکا را شیطان بزرگ و عامل اصلی گرفتاری‌های جهان اسلام و منشأ فتنه و توطئه علیه نظام ‌و انقلاب اسلامی می‌داند و دولتمردان ما هم به تازگی به این نتیجه رسیدند که اعتماد به آمریکا «دیوانگی» است.

کشاورز با بیان اینکه شاید بتوان مهمترین دستاورد برجام را برملا شدن خوی استکباری و دروغگویی آمریکا دانست تشریح کرد: علی رغم هشدارهای رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر هشیاری در امضای برجام و بررسی دقیق و همه جانبه آن توسط مجلس و کارشناسان اهل فن متاسفانه اجرای عاجل تعهدات کشورمان توسط مسئولین امر ، طرف مقابل را به گستاخی کرد.

این مسوول ادامه داد: امروز می بینیم که نه تنها گشایش مورد انتظار پس از برجام ایجاد نشده بلکه به خاطر ساده اندیشی تیم مذاکره کننده هر از چندگاهی شاهد تحریم های جدیدتر هستیم .

وی عنوان کرد: ما مسلمانان باید در تمامی زمینه ها دستورات قرآن و دین مبین اسلام را سرلوحه کار خود قرار دهیم و همان طور که خداوند متعال در قرآن کریم فرموده است؛ در برابر کفار و دشمنان شدید و محکم باشید باید در تمامی بخش های مورد نیاز کشور همچون توان دفاعی ، امنیتی ، اقتصادی ، فرهنگی و علمی خود را قوی و محکم کنیم تا چشم طمع دشمن به کشور کور شود.

انتهای پیام/ ۹۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار