برجام یک بازی سیاسی آلوده به نیرنگ است/ دانشگاه امام خمینی(ره) قزوین به لانه فتنه گران تبدیل شده است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107828
تاریخ انتشار: ۲۵ تیر ۱۳۹۵ - ۴:۰۴
امام جمعه قزوین:
شاخص : امام جمعه قزوین با اشاره به اینکه دلخوش بودن به دستاوردهای برجام، نگاهی ساده‌لوحانه و غیرسیاسی است گفت: برای رفع نیازهای اقتصادی و حل مشکل بیکاری باید در عرصه اقتصاد مقاومتی تلاش کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، آیت الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه این هفته که در مسجد النبی(ص) برگزار شد، با تصریح بر اینکه نباید به دستاوردهای برجام دلخوش شد اظهار کرد: برجام آش شور، تلخ و مسمومی است که روی شعله های بدعهدی، دروغ ، پیمان شکنی، حیله و نیرنگ استکبار جهانی می جوشد.

وی با بیان اینکه برجام یک بازی سیاسی آلوده به نیرنگ و نفاق مستکبران است، افزود: متاسفانه عده ای در داخل مردم را برای خوردن این آش تشویق می کنند.

عابدینی در ادامه گفت: اینکه دلمان را به خوردن این آش مسموم ساخته شده توسط استکبار خوش کنیم تا نیازهایمان برطرف شود یک نگاه ساده لوحانه، غیرسیاسی و غیرکارشناسانه است.

امام جمعه قزوین با اشاره اینکه برای رفع نیازهای اقتصادی و بیکاری باید در عرصه اقتصاد مقاومتی آستین بالا زد، اضافه کرد: ملت و دولت به خصوص جامعه دانشگاهی، دانشجویان و دانشمندان باید برای رفع نیازهای اقتصادی فعال شده و به میدان آیند.

نماینده ولی فقیه ابراز کرد: مباحثی غیرمتعارف مانند حقوق های نجومی که موجب تغییر دید مردم شده باید حل شود و پول های غارت شده در اسرع زمان به صندوق بیت المال بازگردانده شود.

عابدینی در ادامه تصریح کرد: آمریکایی ها هر روز با دروغ جدید و با افسانه ای نو به روی کار می آیند در حالیکه ما می بینیم از طرفی دیگر با گستاخی تمام، تحریم های جدیدی را برای ما به وجود می آورند.

وی تصریح کرد: عده ای می گویند تحریم ها برداشته شده و گشایش حاصل شده است اگر چنین است چرا نتایج آن را ما ندیده ایم، گویا گشایش ها برای افرادی بوده که حقوق های نجومی از خزانه دولت اخذ می کردند.

امام جمعه قزوین ابراز کرد: متاسفانه برخی دانشگاه های استان از جمله دانشگاه بین المللی امام(ره) به لانه ای برای فتنه گران تبدیل شده است و خبرهای خوبی از دانشگاه ها به گوش ما نمی رسد .

نماینده ولی فقیه در ادامه اظهار کرد: از مدیران متدین دانشگاهی می خواهیم که لانه فتنه گران را در دانشگاه ها تعطیل کرده و زمینه نشاط دانشجویی در فعالیت های دینی، مذهبی و سیاسی را برای دانشجویان فراهم آورند.

عابدینی با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان حافظ قانون و اقتدار نظام است.

وی شواری نگهبان را سدی محکم در برابر دشمن خواند و تشریح کرد: دشمنان برای عملیاتی کردن اهداف خود به جایگاه محکم این نهاد مقدس و خطیر چشم دوخته اند تا در جهت نابودی آن بر آیند.

نماینده ولی فقیه با اشاره به همکاری عربستان با فرانسه خاطرنشان کرد: این محفلی که اینها برای حمایت از گروهک های تروریستی راه انداخته اند سرانجام نابود خواهد شد.

امام جمعه قزوین در ادامه تصریح کرد: فرانسه و عربستان همانند زمان صدام هستند که به آمریکایی ها تکیه کرده و سرانجام توسط ظلم و جنایت خود به نابودی خواهند رسید.

عابدینی با اشاره به ظلم آمریکایی ها علیه سیاه پوستان و نژادپرستی اضافه کرد: تجربه نشان داده که هر کسی علیه مظلوم به پا خیزد طولی نخواهد کشید که به آتش ظلم خود گرفتار خواهد شد.

وی با اشاره به ماهیت فتنه خاطرنشان کرد: فتنه موضوعی است که از دیرباز در زمان پیامبران قبل از اسلام تا به امروز در زندگی مردم مطرح بوده است.

امام جمعه قزوین با بیان اینکه پیروی از هوای نفسانی و بدعت ها، آغازگر فتنه است افزود: مردم باید هوشیار باشند و با پناه بردن به قرآن و عبرت از آموزه های دینی خود را چنگال فتنه گران نجات دهند.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط

برچسب ها:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار