برخورداری ۷۴درصدی خانوارهای روستایی قزوین از تسهیلات گاز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67476
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۱
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین خبر داد:
شاخص : برای گازرسانی به 17 روستای قزوین ۱۶۷ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال هزینه شده است؛ در این صورت 74درصد از خانوارهای روستایی قزوین از تسهیلات گاز بهره مند می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی ایجاد امکانات رفاهی و عمرانی در میان مردم شهری و روستایی است که همین امر سبب افزایش خدمات زیربنایی در روستاها و در نتیجه سبب کاهش مهاجرت مردم از روستاها به شهرها شده است.

فتحعلی نجفی در ادامه افزود: در خدمات گازرسانی سعی شده است که ارائه خدمات به مناطق صعب العبور با سرعت بیشتری انجام شود.

وی بیان کرد: برای گازرسانی به ۱۷ روستای قزوین ۱۶۷ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین اظهارداشت: از جمع ۱۷ روستا، شش روستا در منطقه طارم سفلی، شش روستا از توابع آوج، دو روستا در شهرستان تاکستان و  سه روستا در منطقه کوهین قرار دارد .

نجفی در ادامه گفت: در صورت اجرای موفق عملیات گازرسانی به روستاهای مذکور ۷۴ درصد خانوارهای روستایی استان از تسهیلات گاز برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به تامین هزینه های لازم از منابع تبصره ۲ قانون بودجه برای گازرسانی به سایر روستاهای استان بیان کرد: برای گازرسانی به ۱۸۲ روستای دیگر استان برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه در حال حاضر ۷ شهرک صنعتی استان از نعمت گاز برخوردار هستند گفت: در آینده نزدیک عملیات گازرسانی به مناطق باقی مانده برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

نجفی در پایان بیان کرد: امیدواریم با توسعه شبکه گازرسانی در استان بتوانیم در جهت افزایش میزان رضایت مندی مردم سهمی را اخذ کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰/پ۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار