Iranjb.ir

برخورداری ۷۴درصدی خانوارهای روستایی قزوین از تسهیلات گاز - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 67476
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۴۱
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین خبر داد:
شاخص : برای گازرسانی به 17 روستای قزوین ۱۶۷ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال هزینه شده است؛ در این صورت 74درصد از خانوارهای روستایی قزوین از تسهیلات گاز بهره مند می شوند.
۴۴۳۰_۸۳۶

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شاخص، مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی ایجاد امکانات رفاهی و عمرانی در میان مردم شهری و روستایی است که همین امر سبب افزایش خدمات زیربنایی در روستاها و در نتیجه سبب کاهش مهاجرت مردم از روستاها به شهرها شده است.

فتحعلی نجفی در ادامه افزود: در خدمات گازرسانی سعی شده است که ارائه خدمات به مناطق صعب العبور با سرعت بیشتری انجام شود.

وی بیان کرد: برای گازرسانی به ۱۷ روستای قزوین ۱۶۷ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین اظهارداشت: از جمع ۱۷ روستا، شش روستا در منطقه طارم سفلی، شش روستا از توابع آوج، دو روستا در شهرستان تاکستان و  سه روستا در منطقه کوهین قرار دارد .

نجفی در ادامه گفت: در صورت اجرای موفق عملیات گازرسانی به روستاهای مذکور ۷۴ درصد خانوارهای روستایی استان از تسهیلات گاز برخوردار خواهند شد.

وی با اشاره به تامین هزینه های لازم از منابع تبصره ۲ قانون بودجه برای گازرسانی به سایر روستاهای استان بیان کرد: برای گازرسانی به ۱۸۲ روستای دیگر استان برنامه ریزی های لازم صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین با بیان اینکه در حال حاضر ۷ شهرک صنعتی استان از نعمت گاز برخوردار هستند گفت: در آینده نزدیک عملیات گازرسانی به مناطق باقی مانده برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.

نجفی در پایان بیان کرد: امیدواریم با توسعه شبکه گازرسانی در استان بتوانیم در جهت افزایش میزان رضایت مندی مردم سهمی را اخذ کنیم.

انتهای پیام/۱۰۰/پ۲

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آخرین اخبار