برخورد اتوبوس با کوه در اتوبان قزوین_رشت سه مجروح برجای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 176863
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
رئیس پلیس راه استان قزوین:
شاخص : رئیس پلیس راه استان قزوین گفت: واژگونی اتوبوس در آزاد راه قزوین به رشت سه مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ نصرالله بیگلری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس که از تهران به مقصد رودسر در حال تردد بود در ساعت ۳ بامداد روز جمعه در کیلومتر ۷۰ مسیر آزاد راه قزوین به رشت در لاین شمالی با کوه برخورد کرده و واژگون می شود.

وی افزود: این سانحه به دلیل خواب آلودگی راننده و بی توجهی به جلو رخ می دهد و به علت ناتوانی راننده از کنترل اتوبوس این خودرو در شانه خاکی جاده واژگون می شود.

رئیس پلیس راه استان قزوین بیان کرد: این اتوبوس ۱۳ سرنشین داشت که سه نفر بر اثر این واژگونی محروح شده و به بیمارستان منتقل شدند.

بیگلری تصریح کرد: خوشبختانه این حادثه فوتی نداشته است.

رئیس پلیس راه استان قزوین یادآورشد: بیشتر حوادث رانندگی به علت سرعت و سبقت غیر مجاز، خواب آلودگی و رعایت نکردن فاصله با خودروی جلویی رخ می دهد لذا از رانندگان انتظار داریم ضمن توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و احتیاط کامل پس از هر دو ساعت رانندگی بویژه در شب در محل های تعیین شده و توقف گاهها حداقل ۱۵ دقیقه استراحت کرده و سپس به رانندگی ادامه دهند تا از بروز حوارث احتمالی جلوگیری شود.

لازم به ذکر است اورژانس استان قزوین تعداد مصدومین این حادثه را ۱۴ نفر اعلام کرده است که برای درمان به بیمارستان شهید رجایی اعزام شدند.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار