برخورد با اراذل اوباش و قاچاقچیان مواد مخدر از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 74423
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
فرمانده انتظامی قزوین عنوان کرد:
شاخص : فرمانده انتظامی قزوین مبارزه با اراذل اوباش، قانون شکنان، مزاحمان نوامیس و قاچاقچیان مواد مخدر را از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی استان قزوین عنوان کرد.

به گزارش شاخص ، سردار مهدی محمودی در دیدار با آیت‌الله عبدالکریم عابدینی به مناسبت هفته نیروی انتظامی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات اخیر نیروی انتظامی اظهار کرد: اقدامات بسیار خوبی با حضور شبانه‌روزی کارکنان نیروی انتظامی صورت گرفته است.

وی افزود: استان قزوین در ۶ ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش ۱۹ درصدی انواع سرقت‌ها بوده است.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی کشفیات در این استان طی ۶ ماه نخست سال جاری ادامه داد: طی این مدت هفت درصد دستگیری قاچاقچیان و ۱۰ درصد کشفیات مواد مخدر افزایش داشته است.

محمودی به کاهش ۵۰ درصدی تصادفات درون شهری اشاره کرد و گفت: در ۶ ماه نخست سال جاری تصادفات برون شهری ۲۹ درصد کاهش داشته که کشته‌های تصادفات نیز با کاهش ۱۸ درصد روبه‌رو بوده است.

وی مبارزه با ارذل و اوباش، قانون شکنان، مزاحمان نوامیس، قاچاقچیان مواد مخدر را از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی قزوین معرفی کرد و ادامه داد: به خاطر اینکه قزوین در یکی از مهمترین محورهای مواصلاتی قرار دارد، کنترل راه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است که باید با جدیت دنبال می‌شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار