در برخورد با البسه و پوشش‌های نامتعارف عقب نشینی نخواهیم کرد
کد خبر: 117912
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷
هشدار دادستان عمومی و انقلاب قزوین:
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین با تاکید بر اینکه در برخورد با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان لباس‌های نامتعارف عقب نشینی نخواهیم کرد، گفت: عده‌ای با تبعیت از درخواست دشمن می‌خواهند جامعه پاک زنان زینبی جمهوری اسلامی ایران را ناپاک جلوه دهند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب قزوین صبح امروز در حاشیه تجمع مردمی معترض به تولید و توزیع پوشاک نامتعارف در محل دادسرای قزوین گفت: از عموم حاضرین تشکر می‌کنم؛ غیرت و تعصب دینی در شما موج می‌زند، در واقع این حرکت همان حیا فاطمی و عفت زینبی بوده و  این حساسیت و پیروی از مکتب اهل بیت قابل ستایش است.

وی افزود: من هم استمرار و پیگیری موضوع مهمی همچون عفاف و حجاب را از شما مردم عزیز مطالبه می‌کنم.

photo_2016-11-01_11-38-18

دادستان عمومی و انقلاب قزوین ابراز کرد: امروز باید هوشیار باشیم و مسئله نفوذ فرهنگی که مقام معظم رهبری مطرح کردند را جدی بگیریم؛ نفوذ دشمن در حوزه فرهنگی و سایرعرصه‌ها در دستور کار معاندان انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

صادقی نیارکی با بیان اینکه هر روز با مصادیق جدید نفوذ فرهنگی مواجه هستیم، عنوان کرد: متاسفانه امروز یکی از مظاهر نفوذ موضوع پوشش‌های نامتعارف است که نیاز به هوشیاری مقامات قضایی، انتظامی و نظارت همگانی مردم دارد.

photo_2016-11-01_11-38-29

این مسئول قضایی تصریح کرد: البسه نامتعارف نه تنها مخالف عرف هستند بلکه خلاف شرع، عفت عمومی و ارزش‌های اسلام است که به خاطر آن هشت سال جنگیدیم و خون پاک شهیدان را در این راه نثار کردیم.

وی بیان کرد: اکثر صنف‌های پوشاک در مسیر پیشگیری از البسه‌های نامتعارف با دستگاه قضایی همراهی می‌کنند اما عده معدودی هستند که با تبعیت از راه دشمنان می‌خواهند جامعه پاک زینبی زنان ما را نا پاک جلوه دهند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین تاکید کرد: با کسانی که درصدد هستند تا فرهنگ غربی را در پوشش ایرانی اسلامی زنان ما وارد نمایند برخورد جدی شده و این مقابله ادامه خواهد داشت.

صادقی نیارکی اذعان داشت: هرکجا احساس کنیم ارزش‌ها و باورهای دینی هدف دشمن قرار گرفته با حساسیت اقدام و برخورد خواهیم کرد و بدانید عقب نشینی در کار نخواهد بود اما به مشارکت همگانی نیاز داریم.

این مسئول قضایی در پایان با بیان اینکه در کنار برخوردهای قهری باید به اقدامات فرهنگی برای ترویج عفاف و حجاب هم توجه شود، یادآور شد: از همه مردم می‌خواهیم که هرگاه در خیابان، مراکز خرید و بازار با البسه‌ها یا پوشش‌های نامتعارف مواجه شدند به ما اطلاع دهند.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار