برخورد جدی با "دور دور" کردن خودروهای لوکس - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58352
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
شاخص : رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ گفت: در دوهفته گذشته بالغ بر 400 دستگاه خودرو که باعث اذیت و آزار مردم شده بود و حادثه ساز بودند برخورد شده است و این خودروها به پارکینگ منتقل شده است.
به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،سردار تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ در خصوص برخورد پلیس با خودروهایی که حرکات نمایشی انجام می دهند اظهار داشت: بحث دوردور کردن خودروهای لوکس در شهر تهران از سال های گذشته وجود داشته است و چیز جدیدی نیست.
رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران بزرگ گفت: در دوهفته گذشته بالغ بر ۴۰۰ دستگاه خودرو که باعث اذیت و آزار مردم شده بود و حادثه ساز بودند برخورد شده است و این خودروها به پارکینگ منتقل شده است.

وی در ادامه افزود: اما به دلیل موارد مختلفی که در این چند ماه اخیر به وجود آمد از جمله حادثه مرگباری که برای دو خودروی لوکس چندی پیش اتفاق افتاد ، باعث شد برخورد با اتومبیل هایی که حرکات نمایشی انجام می دهند را تشدید کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی رانندگی تهران در پایان خاطرنشان کرد: در طول  همین دوهفته گذشته بالغ بر ۴۰۰ خودرو که باعث اذیت و آزار مردم شده بود و حادثه ساز بودند برخورد شده و این خودروها به پارکینگ منتقل شده است.

انتهای پیام/۴۰۰/د/ش

منبع:دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار