برخورد جدی وزارت کشور با تبلیغات انتخاباتی زودهنگام - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 58598
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱
شاخص : رحمانی‌فضلی گفت: تبلیغات زودهنگام جزو موارد تخلف انتخاباتی محسوب می‏‎شود و به صورت جدی به آن رسیدگی خواهد شد.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، “عبدالرضا رحمانی‌فضلی” با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام خلاف مقررات و قوانین است، اظهار داشت: اگر در جایی برای ما مسجل شود که تبلیغات زودهنگام انجام می‌گیرد، حتما جزو موارد تخلف انتخاباتی محسوب می‌شود و به صورت جدی به آن رسیدگی خواهد شد.

اضافه می‎شود، پیش از این رحمانی فضلی در نشست مشترک با استاندارن به جهت‌گیر‌های برخی از رسانه‌ها در پیش از انتخابات اشاره کرده و گفته بود: بسیاری از جهت‌گیری‌ها در رسانه‌ها و محافل سیاسی شروع شده  که قضاوت‌هایی در بخش اجرا، نظارت و تبلیغات انجام می‌دهند و همواره درپی این هستند که وزارت کشور را به عنوان یک دستگاه اجرایی به فضای انتخاباتی زودرس و یا به نوعی له و علیه کسی یا کاندیدای خاصی بکشانند.
وزیر کشور در همین باره تصریح کرد: حضور در برخی محافل و استقبال از برخی شخصیت‌ها نباید طوری باشد که تلقی طرفداری و حمایت از جریان یا فرد خاصی شود. بنابراین از استانداران می‌خواهم که به این موضوع توجه کرده و دقت لازم را داشته باشند.
همچنین رحمانی فضلی تاکید کرد: رقابت‌های انتخاباتی از حال حاضر و یا قبل از امسال به صورت پنهانی آغاز شده و با جلساتی که در استان‌ها برگزار شد و همچنین در جلساتی که در احزاب و گروه‌ها تشکیل می‌شود، نشان از این دارد که ما امسال یک رقابت بانشاط، فشرده و قوی را در عرصه‌های مختلف رقابت‌های سیاسی خواهیم داشت.
انتهای پیام/۴۰۰/د/ش
منبع:باشگاه خبرنگاران

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار