برخورد جدی پلیس با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 96215
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۹:۴۰
شاخص : رئيس پليس امنيت عمومی استان با اشاره به كشف 22 هزار عدد انواع مواد محترقه غيرمجاز و آتش‌زا طی دو عمليات از برخورد جدی با تهيه و توزيع كنندگان مواد محترقه خبر داد.
به گزارششاخص نیوز، سرهنگ شهرام مقدم گفت: در راستای برخورد با فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد محترقه غیرمجاز و به منظور افزایش نظم و امنیت در جامعه ، فروشگاه‌ ها و مراکز خرید مشکوک به فروش مواد محترقه در سطح استان به صورت ویژه تحت بازدید و کنترل ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفتند.

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده پلیسی به طور محسوس و نامحسوس ، ماموران طی دو عملیات غافلگیرانه از دو واحد صنفی موفق به کشف مقدار ۲۲ هزار عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز شدند.

مقدم با اشاره به دستگیری ۲ نفر در این رابطه، تاکید کرد: پلیس در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت در سطح جامعه، با هیچ کسی مماشات نخواهد کرد و از ابزار قانونی برای برخورد با برهم ‌زنندگان نظم و امنیت جامعه برخورد قاطع را خواهد داشت.

رئیس پلیس امنیت عمومی استان اضافه کرد: برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد محترقه در دستور کار پلیس استان است و مردم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و اطلاع از اماکن توزیع مواد محترقه مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰گزارش کنند.

منبع: شفاف 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار