برخورد خودروی پراید با تیر برق در بلوار معلم قزوین
کد خبر: 112910
تاریخ انتشار: ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱:۲۴
ریيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش نشاني شهرداری قزوين خبر داد:
شاخص :  ریيس ايستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی و خدمات ايمنی شهرداری قزوين از برخورد شديد يک دستگاه خودروی سواری پرايد با تير برق در بلوار معلم، تقاطع خیابان نوروزیان خبر داد .

اصغر چگینی رییس ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی شهرداری قزوین در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد:  با تماس شهروندان و اطلاع رسانی به سامانه ۱۲۵ ، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره ۵ پونک را در ساعت ۱۴ و ۵۵ دقیقه روز پنج شنبه ۱۱ شهریورماه به محل حادثه واقع در تقاطع خیابان نوروزیان و بلوار معلم اعزام کرد.

وی افزود: در جریان این حادثه یک دستگاه خودروی سواری پراید به شدت با تیر برق موجود در محل دور برگردان بلوار معلم برخورد نموده و منجر به سقوط تیر برق می‌شود.

چگینی در ادامه گفت: پیرو این حادثه و به علت کاهش ارتفاع کابل‌های مجاور یک دستگاه خودروی نیسان وانت نیز پس از برخورد با کابل‌ها باعث خم شدن و سقوط تیر فلزی دیگری در بلوار امام خمینی شده بود.

این مسوول تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل با نصب علائم هشدار دهنده و جلوگیری از تردد خودروها و همچنین قطع جریان برق خودروی پراید، از وقوع آتش سوزی و بروز تصادفات بعدی جلوگیری کرده و نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدام نمودند .

رییس ایستگاه شماره پنج آتش نشانی در ادامه افزود: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی محل حادثه و انتقال تیرهای برق سقوط کرده به حاشیه کناری خیابان با تحویل صحنه حادثه به عوامل انتظامی به مأموریت خود پایان دادند.

چگینی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی نرسید و علت وقوع این سانحه نیز از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در دست بررسی می باشد .

۰۰۰ (۲)

۰۰۰ (۴)

۰۰۰ (۵)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار