برخورد ۲ دستگاه کامیون یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 151129
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷
ریيس پليس راه استان قزوین:
شاخص : ریيس پليس راه استان قزوین از وقوع یک تصادف منجر به فوت و کشته شدن یک نفر در حادثه رانندگی برخورد دو دستگاه کامیون در قزوین خبر داد.

سرهنگ نصراله بیگلری رییس پلیس راه استان قزوین درگفت وگو با خبرنگاراجتماعی شاخص، از وقوع یک تصادف منجر به فوت و کشته شدن یک نفر در حادثه رانندگی برخورد دو دستگاه کامیون در قزوین خبر داد.

وی افزود: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰مبنی بر یک مورد تصادف در محور “بوئین زهرا به ساوه “، بلافاصله عوامل پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

این مقام انتظامی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه کامیون “ایسوزو” و یک دستگاه کامیون “ولوو” به صورت رخ به رخ با هم برخورد کرده است.

رییس پلیس راه استان قزوین ادامه داد: متاسفانه در این سانحه راننده کامیون “ایسوزو” فوت و راننده کامیون ولوو مجروح و به مراکز درمانی منتقل شد.

وی با اشاره به اینکه علت حادثه برابر اعلام کارشناسان تجاوز به چپ راننده کامیون ایسوزو بوده به همه شهروندان توصیه کرد: از رانندگان عزیز درخواست داریم که از سبقت های غیر مجاز در رانندگی پرهیز کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را سرلوحه خود قرار دهند.

 

انتهای پیام/۹۰۰/د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار