ایران جانبی

برخورد قاطعانه با گرانفروشی و احتکار اقلام بهداشتی و دارویی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 203373
تاریخ انتشار: ۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین هشدار داد
شاخص : مدیرکل تعزیرات حکومتی از برگزاری گشت‌های مشترک روزانه این اداره کل با دستگاه‌های ذی ربط برای رسیدگی به گرانفروشی و احتکار ماسک، دستکش یکبار مصرف و کلیه اقلام بهداشتی و درمانی در پی شیوع ویروس کرونا خبر داد.

هوشنگ محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، در مورد گرانفروشی و احتکار ماسک، دستکش یکبار مصرف و سایر اقلام مرتبط توسط برخی سودجویان اظهار کرد: تعزیرات حکومتی استان قزوین در این زمینه آماده رسیدگی و برخورد با تخلفات با قید فوریت است و هموطنان می‌توانند شکایات خود را از طریق سامانه t135.ir به این دستگاه اعلام کنند.

وی افزود: در این زمینه قیمت اعلامی اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت برای ما مبنا است و چنانچه سقف قیمت براساس کیفیت کالاهای موجود در بازار مشخص باشد، قطعا با این تخلفات بطور قاطع رسیدگی می کنیم.

محمدی بیان کرد: از کارخانه‌های تولیدی نیز درخواست داریم تا الزامات قیمت گذاری کالاها را رعایت کنندو با توجه به اینکه شیوع بیماری کرونا باعث لزوم استفاده از ماسک و دستکش یکبار مصرف برای پیشگیری از ابتلا شده، با کسانی که به دنبال سودجویی و به خطر انداختن سلامت مردم باشند بدون چشم پوشی و برابر قانون در اسرع وقت با متخلفین برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار