برخورد قاطع پلیس با هنجارشکنان در ماه رمضان
کد خبر: 104604
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰
فرمانده انتظامی استان اعلام کرد
شاخص : فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: با راه‌ اندازی گشت‌‌های ویژه با هنجارشکنان روزه خوار در ملا عام برخورد جدی صورت می‌گیرد.

سردار مهدی محمودی صبح امروز در گفت‌و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برخورد قاطع با هنجارشکنان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: پلیس در این ماه به صورت جدی با راه‌ اندازی گشت‌ های ویژه با هنجارشکنان روزه خوار در ملا عام برخورد می کند.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: برای برقراری امنیت روانی روزه‌ داران با تخلفات رانندگان برابر قانون به شدت برخورد خواهد شد و کسانی‌ که خودرو را برای خود حریم دانسته و نسبت به شکستن حرمت ماه رمضان اقدام کنند خودرو توقیف خواهد شد.

این مسئول عنوان کرد: همه مراکز پذیرایی اعم از غذاخوری ها، چلوکبابی ها، پیتزا فروشی ها، آبمیوه و بستنی فروشی ها، قهوه سراها، ساندویچی ها، قهوه خانه ها و غذاهای تلفنی از زمان سحر تا افطار تعطیل بوده و حق هیچ گونه فعالیتی را ندارند.

محمودی خاطرنشان کرد: غذاخوری های موجود در ترمینال‌ها، ایستگاه‌های راه‌آهن، یا بین راهی که اماکن به آنان برای سرویس دهی به مردم مجوز داده است باید پوشش لازم برای استتار ودیده نشدن داخل رستوران را اتخاذ کنند.

وی برخورد قاطع پلیس در مبارزه با هنجارشکنان ماه رمضان را از خواسته های به حق مردم در جامعه اسلامی دانست و افزود: اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی شدیدتر و قوی تر از گذشته در این ماه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار