برخورد قانونی و شفاف تخلفات در جرائم انتخاباتی - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 68065
تاریخ انتشار: ۴ شهریور ۱۳۹۴ - ۹:۱۹
معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور تاكيد كرد
شاخص : معاون امنيتي و انتظامي وزير كشور در قزوين گفت: یکی از راهبردها برای تامین انتخابات، برخورد سریع، قانونی و بدون تبعیض با تخلفات و جرائم انتخاباتی است.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حسین ذوالفقاری دیروز در نشست تخصصی امنیتی که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: فرایندهای سیستم پاسخگویی در کشور در حال حاضر طولانی و هزینه بر است و بایستی این فرایند تا جایی که امکان دارد براساس معیارهای قانونی کوتاه شود.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور برخورد قانونی و شفاف تخلفات در جرائم انتخاباتی را یکی از راهبردهای اصلی ستاد دانست و بیان کرد: یکی از راهبردها برای تامین انتخابات، برخورد سریع، قانونی و بدون تبعیض با تخلفات و جرائم انتخاباتی است که در ابلاغیه‌ها به فرمانداران گفته شده که بدون ملاحظه با هر تخلفی برخورد کنند.

این مسئول اقتدار و قانون گرایی را در حفظ امنیت ضروری اعلام کرد و ادامه داد: اعتدال یعنی عمل کردن براساس قانون و دستورات دینی که در جمهوری اسلامی قانون نیز براساس دستورات دینی می باشد.

ذوالفقاری با بیان اینکه اطلس امنیتی انتخابات کشور در حال تهیه است، گفت: بر این اساس نقاط آسیب‌پذیر یا اشکالاتی که وجود دارد مدیریت می‌شود و دستورالعمل امنیت انتخاباتی به استان‌های سراسر کشور ابلاغ شده است.

وی همچنین از کاندیدای احتمالی خواست: از طرح مسائلی که موجب ایجاد اختلاف می‌شود پرهیز کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار