برخورد مرگبار ۲۰۶ با گاردریل - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 88889
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۷:۳۰
شاخص : سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از برخورد ۲۰۶ به گاردریل در بزرگراه یادگار امام خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

شاخص نیوز: سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: ماموران آتش نشانی ساعت ۲۱:۵۱ دقیقه شب گذشته در جریان برخورد یک ۲۰۶ به گاردریل واقع در جنوب به شمال یادگار بالاتر از دادمان قرار گرفتند بلافاصله ایستگاه۳ به محل حادثه اعزام شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که یک دستگاه ۲۰۶ با ۳ سرنشین به دلیل نامشخص از مسیر منحرف و با گاردریل برخورد و وارد پیاده رو شدند، افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان مردم ۲ نفر از سرنشینان که رنج سال آنها بین ۲۲ تا ۲۳ بود از خودرو خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این مطلب که آتش نشانان بلافاصله پس از حضور در صحنه سومین سرنشین را که بین آهن پاره ها قرار گرفته بود با تجهیزات هیدرولیکی خارج کردند، تصریح کر: هر سه سرنشین بلافاصله به عوامل اورژانش تحویل داده شد که متاسفانه یکی از مصدومان در لحظات اولیه جان خود را از دست داد.

ملکی گفت: محل حادثه به عوامل راهور برای بررسی علل حادثه تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: عملیات در ساعت ۱:۰۹ بامداد به پایان رسید.

منبع: صبحانه انلاین

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار