ایران جانبی

» برخی از تالارهای پذیرایی شهر قزوین ایمنی لازم را ندارند
کد خبر: 201924
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱:۳۵
شاخص : قائم مقام سازمان آتش نشانی قزوین با بیان اینکه برخی از تالارهای پذیرایی شهر قزوین ایمنی لازم را ندارند، گفت: در بسیاری از تالارها ضمن آنکه فاقد سیستم های مورد نیاز اطفای حریق استاندارد هستند.

قدیر موسی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به اینکه در چند سال اخیر شاهد برخی حوادث در تالارهای پذیرایی بوده ایم، اظهار کرد: تالارهای قزوین هم نیازمند بازنگری در وضعیت ایمنی خود هستند که باید با همکاری اتحادیه این صنف نسبت به بازدیدهای ایمنی و تذکرات و رفع نواقص این اماکن اقدام کرد.

وی با تاکید بر اینکه تالارهای پذیرایی از اماکن عمومی محسوب می شوند، اظهار داشت: سیستم گرمایشی در بسیاری از تالارها دارای نواقصی است که می تواند باعث خسارات مالی و جانی شود.

قائم مقام سازمان آتش نشانی قزوین با بیان اینکه برخی از تالارهای پذیرایی شهر قزوین ایمنی لازم را ندارند، خاطرنشان کرد: در بسیاری از تالارها ضمن آنکه فاقد سیستم های مورد نیاز اطفای حریق استاندارد هستند، راه های ورودی و خروجی متناسب با ظرفیت این سالن ها طراحی نشده است.

این مسوول یادآور شد: آتش نشانی قزوین خود را در حفظ مال و جان مردم مسوول می داند و در این خصوص از وظایف تبیین شده کوتاهی نخواهد کرد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار