رسانه مهمترین رکن قدرت جامعه/ایران امن ترین کشور خاورمیانه/با حقوق شهروندی نمی‌شود جلودار حقوق های نجومی بود
کد خبر: 123739
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱:۵۰
نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:
شاخص : نماینده سابق مردم تهران در مجلس گفت: برخی که از تنور تفرقه و فتنه نان می‌بَرند در تلاش هستند تا اتحادهای مردمی را از بین ببرند لذا با مطرح کردن بحث حقوق شهروندی نمی‌شود جلودار حقوق‌های به تاراج رفته این مردم بود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص،  بیژن نوباوه نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش قاصدان سرخ که شب گذشته در مسجد امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، اظهار کرد: شهدای رسانه قاصدان و رزمندگانی هستند که با حضور به موقع در صحنه، رسالت‌های الهی را به عموم مردم ابلاغ می‌کنند.

وی افزود: شهدای رسانه همواره در ادوار مختلف ثابت کردند که رسانه مهمترین رکن قدرت در هر جامعه‌ای است؛ رسانه‌ای که واقعیت‌ها را کتمان نکند.

نوباوه با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی امروز الهام‌بخش همه ملت‌های تحت ستم و آزادی‌خواه قرار گرفته است، تصریح کرد: انقلاب ما چهار دهه از  حیات پربرکت و دوران‌ساز خویش را با ایستادگی در مقابل نظام سلطه و قدرت‌های زیاده‌خواه جهانی گذرانده است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس اضافه کرد: گسترش آزادی‌ها، استقلال و استقرار امنیت و ثبات در کشور و پیشرفت‌های شگرف در همه زمینه‌ها ایران را به یک قدرت بلامعارض منطقه‌ای و مطرح جهانی تبدیل کرده است.

این جانباز دفاع مقدس خاطرنشان کرد: استکبار جهانی همواره خسارت‌های فراوانی را به ایران متحمل کرده‌اند اما با توجه به مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران، آمریکا هرگز نمی تواند به این کشور ضربه وارد نماید.

وی ابراز کرد: جمهوری اسلامی ایران در طی این سال‌ها علی رغم داشتن ارتش متعارف و بودجه نیم میلیاردی که تقریبا یک درصد از هزینه‌های ارتش‌های پر قدرت دنیا را شامل می‌شود وارد حل معادلات نابرابر با دولت‌های استکباری شده که این افتخاری بزرگ برای کشور ما محسوب می‌شود.

نوباوه با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی ثابت شد که هیچ تهدید نظامی نمی‌تواند کشور ما را به مخاطره بیندازد، یادآوری کرد: نظام جمهوری اسلامی بر پایه نیروهای خود جوش مردمی استوار است و تا زمانی که مردم هر کشوری حامی ارتش خود باشند اقتدار آن کشور حفظ خواهد شد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس با بیان اینکه ایران یکی از امن‌ترین کشورهای دنیا است، ابراز کرد: گروهک های تروریستی همچون داعش، زاده‌ تفکری بود که توهم از بین بردن امنیت ایران را در سر داشت، اما شاهد هستیم که این تفکر موسسین و حامیان خود را گرفتار کرده است.

مدیر مسئول روزنانه عصر ایرانیان تصریح کرد: همواره ایرانیان در سختترین شرایط، بهترین راندمان کاری را دارند و به عبارتی باید گفت؛ تفکر بسیجی و جهادی توانسته است این باور الهی را یاور آنان قرار دهد.

نوباوه تاکید کرد: صادر شدن این تفکر بسیجی و تبدیل آن به یک مسئله فرامرزی توانست حلب و موصل را از چنگال قدرت زیاده خواهان آزاد نماید و به ملتهای دیگر نشان داد که برای دفاع از خاک و آب و ناموس باید جنگید و خون داد اما وجبی از سرزمین را به غیر واگذار نکرد.

وی تصریح بر اینکه امنیت پایدار حاکم بر ایران در کل دنیا بینظیر است، خاطرنشان کرد: امنیت امروز خاورمیانه یک امنیت مردم محور و فرهنگی است که فقط با یک ایدئولوژی و هدف مردمی قابل تحقق خواهد بود که امروز غرب این ایدئولوژی را هدف گرفته است.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس تصریح کرد: استکبار جهانی و غرب می‌دانند که در جبهه جنگ سخت حریف ما نخواهند بود و از این رو در صدد هستند با نفوذ، دو قطبی کردن جامعه، اختلاف و تفرقه داخلی اهداف خویش را پیش ببرند.

مدیر مسئول روزنامه عصر ایرانیان بیان کرد: عدهای این روزها بحث حقوق شهروندی را به میان آورده‌اند؛ بدانند که حقوق شهروندی یعنی احترام به حقوق مردمی که با تمام وجود برای این نظام و انقلاب هزینه کردهاند.

نوباوه یادآوری کرد: برخی از تنور تفرقه و فتنه نان می‌برند و در تلاش هستند تا اتحادهای مردمی را از بین ببرند لذا با مطرح کردن بحث حقوق شهروندی نمی‌شود جلودار حقوقهای نجومی به تاراج رفته این مردم بود.

وی تاکید کرد: هرکسی در هر جبهه و جناحی که هست باید خود را نوکر و خادم مردم بداند و در راستای حفظ وحدت برای پیروزی این نظام و انقلاب قدم برداشته و خدمت نماید.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس در پایان افزود: اصولگرایان باید به فکر اصلاح جامعه باشند و اصلاح طلبان باید با تفکر اصولی در راستای سربلندی ایران تلاش نمایند.

انتهای پیام/ ۱۰۰۵

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار