امروز برخی از مدیران قدرت نظامی ایران اسلامی را زیرسوال می‌برند
کد خبر: 116565
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۳:۴۶
رییس سازمان بسیج اساتید استان:
شاخص : رییس سازمان بسیج اساتید استان گفت: دامنه نفوذ تا جایی پیش رفته که حتی برخی از مدیران و افراد ریشه‌دار در انقلاب قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران را زیر سوال می‌برند و حرف‌های دشمنان از زبان آن‌ها به گوش می‌رسد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، مهدی نجاتی رییس سازمان بسیج اساتید استان قزوین صبح امروز در همایش اقتصاد مقاومتی و جایگاه قدرت بین المللی جمهوری اسلامی که در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، اظهار کرد: برای اینکه تمدنی به وجود آید نیازمند عوامل مهمی است.

وی افزود: یکی از این عوامل بحث علم و فناوری است و تجربه گذشته مسلمانان در ایجاد تمدن بزرگ اسلامی نشان می‌دهد که مسلمانان این توان و قدرت را دارند که در عرصه علمی حرف اول را بزنند.

رییس سازمان بسیج اساتید با بیان اینکه مسلمانان تولید کننده علم بومی بوده‌اند، ابراز کرد: خوشبختانه پیشرفت علمی کشور امروزه به اذعان خود دشمنان، پس از دفاع مقدس و سال‌های اخیر بسیار شگفت انگیز و خیره کننده بوده است.

نجاتی در ادامه با اشاره به اینکه پیشرفت علمی کشور با آمدن دولت‌های مختلف نوساناتی داشته است، گفت: اقتصاد از دیگر عوامل و ارکان اصلی در به وجود آمدن تمدن‌ها است.

وی تاکید کرد: باید این باور در افکار عمومی نهادینه شود که مشکلات کشور با اقتصادی حل خواهد شد که در برابر توطئه دشمنان و تهدیدها با چالش مواجه نشود یعنی اقتصادی درون زا و دانش‌بنیان باشد.

رییس سازمان بسیج اساتید عنوان کرد: عامل سوم اقتدار نظامی و امنیت است که در شکل گیری تمدن و حفظ آن اهمیت دارد لذا فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تنها در سایه امنیت نظامی می‌تواند ایجاد شود.

نجاتی خاطرنشان کرد: امروزه برخی از جریان‌ها و گروه‌های سیاسی در داخل قدرت نظامی و اقتدار جمهوری اسلامی ایران  را زیر سوال می‌برند و آن را با کشورهای شکست خورده در جنگ جهانی مقایسه می‌کنند.

رییس سازمان بسیج اساتی در پایان تصریح کرد: با شنیدن این این احتمال قوت پیدا می‌کند؛ دامنه نفوذ تا جایی پیش رفته که حتی برخی از مدیران و افراد ریشه‌دار در انقلاب چنین رفتارهایی از خود نشان می‌دهند و حرف‌های دشمنان از زبان و رسانه‌های آن‌ها به گوش می‌رسد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار