برخی بخشداران در قزوین بزودی تغییر می‌کنند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170394
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قزوین:
شاخص : مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری قزوین گفت: براساس نتایج حاصله از طرح ارزیابی عملکرد بخشداران، تغییر یا جابجایی برخی از آنها در دستور کار قرار دارد.

به گزارش شاخص نیوز، نخستین همایش فرمانداران و بخشداران در سال جاری با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار، معاونین استاندار، مدیران کل حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی، فرمانداران و بخشداران شهرستان ها و بخش‌های تابعه استان در سالن جلسات دفتر استاندار برگزار شد.

در ابتدای جلسه، صفر فضلی مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری با تأکید بر لزوم تعامل و گفتگو بین مردم و مسئولین و تقویت جامعه مدنی و با اشاره به تدوین و ارسال آئین‌نامه اجرایی تشکیل اتاق‌های فکر، از فرمانداران و بخشداران درخواست نمود با اهتمام ویژه به این موضوع، در تشکیل این اتاق ها تسریع کنند.

وی در ادامه با ارائه نمودارهای نتایج ارزیابی عملکرد بخشداران در سال ۱۳۹۶ توسط دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و مقایسه نتایج حاصله با عملکرد بخشداران در سال ۱۳۹۵ اظهار داشت: این ارزیابی بر اساس شاخص های سیاسی – اجتماعی، عمرانی، ویژگی های فردی و ویژگی های مدیریتی صورت گرفته و بر مبنای آن، عملکرد بخشداران در ۵ گروه عالی، خوب، متوسط، ضعیف و خیلی ضعیف دسته‌بندی شده که بر اساس نتایج حاصله، هیچ یک از بخشداران در گروه‌های عالی و خیلی ضعیف قرار نگرفته اند.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری با اشاره به اینکه طرح ارزیابی عملکرد فرمانداران به زودی آغاز می‌شود اظهار داشت: باید توجه داشت نتایج این ارزیابی، مبنای تغییرات و جابجایی‌های آتی خواهد بود.

وی با اشاره به انجام امور جاری در بخشداری ها و فرمانداری‌ها اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران باید علاوه بر امور روزمره، در حوزه برنامه‌ریزی و سیاستگذاری، موتور مدیریتی خود را بر یکی از سرمایه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و یا نمادین بنا نهاده و بر این اساس در هرسال یک سیاست و یا برنامه شاخص را به عنوان هدف خود در فرمانداری و یا بخشداری تعیین و اجرا کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار