برخی مدارس استان قزوین تعطیل شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 157273
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲
برای سومین روز؛
شاخص : آموزش و پرورش استان قزوین دقایقی قبل با انتشار اطلاعیه‌ای نیز تعطیلی مدارس در نوبت عصر را در برخی از مناطق استان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، سامانه بارشی که از اواخر هفته گذشته وارد استان قزوین شد، نزولات آسمانی برف و باران را به همراه خود داشته است.

بارش شدید برف در سطح استان موجب مسدود شدن تمامی محورهای مواصلاتی و راه‌های روستایی استان تا به امروز شد که با تلاش نیروهای پلیس راه و راهداری بازگشایی گردید.

با توجه به برودت هوا و یخبندان که تردد در معابر را سخت کرده است طبق تصمیم ستاد مدیریت بحران استان، مدارس در روزهای شنبه هفتم بهمن ماه، یکشنبه هشتم بهمن، دوشنبه نهم بهمن ماه نیز تعطیل شد.

همچنین طبق اعلام آموزش و پرورش استان قزوین مدارس ابتدایی در نوبت صبح امروز دهم بهمن ماه تعطیل گردید.

آموزش و پرورش استان قزوین دقایقی قبل با انتشار اطلاعیه‌ای نیز تعطیلی مدارس در نوبت عصر را در برخی از مناطق استان و مدارس پیش دبستانی در شهر قزوین اعلام کرد.

در این اعلامیه آمده است به دلیل برودت هوا، مراکز پیش دبستانی استان قزوین امروز طی نوبت بعداز ظهر تعطیل است.

تمامی مدارس استان قزوین به غیر از مناطق تاکستان، آبیک،شال و اسفرورین که براساس تصمیم ستاد مدیریت بحران تعطیل شده، در تمامی مقاطع طی روز سه شنبه ۱۰بهمن ۹۶ در نوبت بعدازظهر دایر است و تعطیل نیست.

تاکنون از طریق ستاد مدیریت بحران شهرستان ها ، مدارس مناطق تاکستان، آبیک، شال و اسفرورین در مقطع ابتدایی نوبت بعدازظهر تعطیل اعلام شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار