برخی مسئولان در راستای نفوذ فرهنگی دشمن تلاش می‌کنند
کد خبر: 100406
تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۳۰
هشدار دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین:
شاخص : دادستان قزوین از برگزاری کنسرت‌ها به عنوان معضل بزرگ فرهنگی در کشور یاد کرد و خطاب به برخی مسئولان گفت: حالا که در راستای ترویج فرهنگ‌ اسلامی تلاش نمی‌کنید حداقل فرهنگ غربی را گسترش ندهید.

.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص‌نیوز، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی‌نیارکی صبح روز گذشته در نشست اداری شورای قضایی استان قزوین با بیان اینکه اقدامات فرهنگی می‌بایست در راستای ترویج مبانی اسلامی باشد، اظهار کرد: تدوین برنامه‌های مفید فرهنگی برای خانواده‌ها یک امر ضروری است چه بسا که ترویج این امور در خانواده‌ها موجب رغبت بیشتر کارکنان در انجام امورات محوله خواهد شد.

وی در ادامه افزود: نقش سلامت روحی خانواده‌ها در خدمتگذاری هرچه بهتر مدیران موثر بوده چراکه خانواده نقش اساسی و حساسی در همه امور دارد.

صادقی نیارکی افزود: برای دستیابی به فرهنگ اسلامی و ارزش‌های دینی شهدای بسیاری تقدیم شده‌است، اگر همه افراد در انجام صحیح این دستاوردهای ارزشمند تلاش کرده‌بودند قطعاً جامعه به بعضی از ناهنجاری‌های اجتماعی کنونی دچار نمی‌شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین با اشاره به حجم بالای پرونده‌های اجتماعی در قوه قضاییه تاکید کرد: اگر دستگاه‌های اجرایی و مردم در بطن جامعه به برنامه‌ها و سالم‌سازی فرهنگی اهتمام بورزند دیگر شاهد تراکم پرونده‌ها در این حوزه نخواهیم بود.

وی با بیان اینکه از “افراد جامعه اسلامی انتظار می‌رود اگر مطابق فرهنگ اسلامی عمل نمی‌کنند حداقل خلاف آن اقدامی انجام ندهند”، تصریح کرد: معاونت قضایی قوه قضاییه می‌بایست مسئولان اجرایی سایر سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی را به ترویج فرهنگ اسلامی معطوف نماید.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین در خطاب به برخی مسئولان تاکید کرد: حالا که در راستای ترویج فرهنگ‌ اسلامی تلاش نمی‌کنید حداقل فرهنگ غربی را گسترش ندهید.

برخی مسئولان در راستای نفوذ فرهنگی دشمن تلاش می‌کنند

صادقی نیارکی با اشاره به برگزاری کنسرت‌ها به عنوان معضل فرهنگی در کشور، عنوان کرد: کنسرت‌ها و پارتی‌های شبانه خلاف شرع و عرف جامعه اسلامی است و باید از آنها دوری کرد، متاسفانه این‌گونه برنامه‌ها به یک امر قانونی از سمت بعضی کارگزاران جمهوری اسلامی ایران تبدیل شده است.

وی در پایان تصریح کرد: مسئولان فرهنگی با برگزاری کنسرت‌ها در واقع فرهنگ غرب و آنچه که بیرون از مرزهای اسلامی است را در جامعه رواج می‌دهند که خلاف ارزش‌های انقلابی و دینی است و در واقع می‌توان گفت این اقدامات در راستای نفوذ فرهنگی است که دشمن مدت‌هاست برای دستیابی به آن تلاش می‌کند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار