ایران جانبی

» برخی نمایندگان فعلی در برابر مفاسد و گرانی‌ها سکوت کردند/ شورای نگهبان در صلاحیت کاندیداها دقت کند
کد خبر: 200136
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۸ - ۳:۰۶
امام جمعه موقت قزوین:
شاخص : امام جمعه موقت قزوین گفت: چرا این نمایندگان در این چهار سال برابر گرانی‌ها دم نزدند و سکوت کردند، شورای نگهبان باید امروز در صلاحیت آنها دقت کند تا از ورودشان به مجلس خودداری شود.

به گزارش خبرنگار سیاسی شاخص، حجت‌الاسلام علی قابل ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه اظهار کرد: امروز وظیفه همه انسان‌ها است که در یادگیری آموزه‌های دینی همت کنند و در اشاعه آنها در سطح جامعه اقدام جدی نمایند تا ارزش‌های اسلامی در سطح جامعه احیا شود‌.

وی خاطرنشان کرد: در دوران عصر حاضر شخصیت‌های مطرح و برجسته‌ای در بین من و شما زندگی کردند که به خاطر همین داشتن تقوا و سلوک نفس وتهذیب به مدارج عالیه دست پیدا کردند که باید از آنها درس گرفت.

امام جمعه موقت قزوین بیان کرد: دشمنان می‌بینند که ملت بصیر ایران بیش از ۴۰ سال است که در برابر همه عربده‌کشی، ظلم و جنایات آنها ایستاده‌اند و همواره از نظام مقدس جمهوری اسلامی سیلی می‌خورند ولی دست از طراحی نقشه‌های شوم خود برنمی‌دارد.

وی خاطرنشان کرد:  اهل‌بیت(ع) و فرهنگ حسینی به ما آموخت که در برابر جباران و زورگویان بایستیم و ملت همیشه بصیر ایران با همین درک و تقوا توانسته با شجاعت و مقاومت در مقابل انها با اقتدار و عزت بایستد و از آرمان‌های خود کوتاه نیاید.

وی با اشاره به ۱۶ آذر روز دانشجو بیان کرد: دانشجویان نقش بسزایی در اعتلای انقلاب اسلامی داشتند و امروز نیز جوانان دانشجو که در دامن اسلام و دین پرورش یافتند در دفاع از ارزشها جانفشانی می‌کنند.

قابل بیان کرد: امروز متاسفانه اساتید خائن در دانشگاه هستند که نمی‌توانند در برابر این دانشجویان افکار آن‌ها را منحرف نمایند. دانشجویان بصیرت‌افزایی واستکبارستیزی در برابر دشمنان داشته باشند تا بتوانند نقشه‌های آنها را خنثی کنند.

امام جمعه موقت قزوین خاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواستند محیط دانشگاه‌ها را مورد فتنه و آشوب قرار دهند که موفق نشدند و همانند گذشته شکست خوردند.

قابل بیان کرد: ملت بصیر ایران هیچ‌گاه دست از ولایت و آرمانهای اسلامی و قرآنی دست بر نخواهند داشت و دانشجویان همیشه بصیر و آگاه نیز در برابر همه فتنه‌انگیزی‌های دشمنان ایستاده و خواهند ایستاد چرا که بارها در فتنه‌های اخیر به خصوص در فتنه ۹۸جواب دندان‌شکنی به آمریکا دادند.

وی یادآور شد: سران استکبار جهانی بدانند که ملت ایران در برابر همه توطئه‌های دشمنان ایستاده و خواهد بود.

قابل با بیان اینکه تاکنون در انتخابات مجلس شورای اسلامی ۸ هزار نفر ثبت‌نام کردند، گفت: برخی نمایندگان در مورد برجام سکوت کردند، این‌ها با چه رویی دوباره ثبت‌نام کردند و آمده‌اند ادعای خدمت به مردم را دارند.

امام جمعه موقت قزوین افزود: چرا این نمایندگان در این چهار سال برابر گرانی‌ها دم نزدند و سکوت کردند، شورای نگهبان باید امروز در صلاحیت آنها دقت کند تا از ورودشان به مجلس خودداری شود.

وی اضافه کرد: ملت ایران باید نمایندگانی شجاع، انقلابی، با بصیرت و آگاه به مسایل و مشکلات مردم انتخاب کنند تا با ورود به مجلس شورای اسلامی در رفع مشکلات آنها اقدامات لازم را انجام دهند.

قابل تصریح کرد: تقوا مسیر انبیاست و باید تلاش کنیم مسیر شایستگان را در زندگی برویم تا گمراه نشویم.تقوا یعنی حرمت خدا را نگهداشتن و انسان های مومن همواره در مسیر الهی گام برمی دارند.

امام جمعه موقت قزوین بیان کرد: حاصل انقلاب ما همین جوانان بصیر هستند و گام دوم انقلاب روی دوش همین جوانان است لذا مسئولان باید میدان را برای حضور جوانان آماده کنند.

قابل اظهارداشت: در این حرکت فتنه اخیر می خواستند به نام دانشجو علیه انقلاب آشوب کنند البته یک عده به نام گرانی بنزین این بهانه را دادند اما بدانید این ملت از انقلاب هرگز دست برنمی دارد و در مسیر حفظ ارزشها همچنان ایستاده است.

امام جمعه موقت قزوین تصریح کرد:استکبار جهانی وقتی دید کشور از دست رژیم طاغوت نجات یافت دست به ترور  ۱۷ هزار نفر زد، جنگ را تحمیل کرد و سپس فتنه ۸۸ و فتنه ۹۸ را ایجاد کردتا فضا را غبار آلود کند و برخی را به بهانه گرانی بنزین وارد صحنه کردند و اموال مردم را آتش زدند تا به اهداف خود برسند که بصیرت مردم این توطئه را نیز خنثی کرد.

وی افزود: همین چند روز قبل بزرگداشت ۹۲ هزار شهید بسیجی را برگزار کردیم و این همه شهید داده ایم تا  از انقلاب دفاع شود و حضور مردم در صحنه نشان داد این ملت بازهم مقابل دشمنان می ایستد و امیدواریم با همت مردم سایر فتنه گران هم شناخته شوند و به سزای عمل خود برسند.

قابل گفت: اخیرا سربازان گمنام امام زمان اعلام کردند گفتند در یکی از دانشگاهها لوله های گاز را بریده بودند تا فاجعه درست کنند که خنثی شد و این مسائل نشان می دهد همه کارها با برنامه قبلی بوده است.

امام جمعه موقت قزوین خواستار سخت گیری شورای نگهبان در تایید صلاحیت نامزدها شد و یادآورشد: شما که همیشه به نفع خائنان رای دادید باز هم می خواهید وارد مجلس شوید؟ شورای نگهبان باید جارو بکشد و نترسد و این افراد را تایید نکند.

وی اضافه کرد: همین مدیرانی که با نظر شما تعیین شد امروز دزدی و اختلاس و فساد کردند و شما که در مجلس وظیفه نظارت داشتید چرا اعتراض نکردید.

قابل بیان کرد: این همه فساد در زمان شما نمایندگان است که ناظر بودید و شما قسم خورده بودید نگذارید فساد و دزدی شود اما کوتاهی کردید و  امروز دوباره می خواهید وارد مجلس شوید.
انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار