پیچ و خم‌های اداری خیرین مدرسه‌ساز را دلسرد می‌کند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 123011
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۱:۳۰
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین گفت: وقتی در احداث یک پروژه، پیچ و خم‌های اداری سبب دلسردی یک فرد خیر را فراهم می‌آورد، یقین بدانیم او انگیزه خود را برای طرح‌های بعدی نیز از دست خواهد داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، فریدون همتی استاندار قزوین عصر روز گذشته در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قزوین که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای مشارکت همه دستگاه‌ها در حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد: بستر این مشارکت و هم‌فکری در شوراهای آموزش و پرورش فراهم شده است.

وی افزود: همواره شاهدیم فعالیت‌های زیادی برای ارتقاء کمی و کیفی آموزش و پرورش انجام می‌شود.

همتی ادامه داد: توسعه و ترویج آموزه‌های دینی و مذهبی یکی از رسالت‌های آموزش و پرورش است که امیدواریم از این ظرفیت برای تربیت نسل آینده استفاده جامع صورت پذیرد.

DSC_0112

استاندار قزوین خاطرنشان کرد: در راستای حمایت ملی از سیاست‌های اقتصادی دولت از تمامی خیرین مدرسه ساز درخواست شد تا با حضور خود در کنار دولت برای حل مسائل و مشکلات قدم بردارند.

این مسوول اضافه کرد: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل موجود در اقشار مختلف مردم، اهداف طرح و توسعه مدرسه سازی و فرهنگ‌سازی در این زمینه با کمک همه دستگاه‌ها صورت خواهد گرفت.

همتی عنوان کرد: وقتی در احداث یک پروژه، پیچ و خم‌های اداری سبب دلسردی یک فرد خیر را فراهم می‌آورد یقین بدانیم او انگیزه خود را برای طرح های بعدی نیز از دست خواهد داد.

وی در خاتمه توجه به امر آموزش و یادگیری را کلیدی دانست و افزود: سرمایه‌گذاری تحصیلی برای نسلی که آینده ساز کشور است یک الزام بشمار می‌رود و اولیا در این جهت نیز از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.

انتهای پیام/۱۰۰۵

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار