برداشت‌های غیرقانونی از بیت‌المال برگردانده شود/ باید این افراد برکنار و محکوم شوند - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 107159
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۵۷
رهبر معظم انقلاب در نماز عید سعید فطر:
شاخص : نماز عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) اقامه شد.

به گزارش شاخص‌نیوز،هزاران نفر از مردم مؤمن تهران، صبح امروز (چهارشنبه) نماز باشکوه عید سعید فطر را به امامت رهبر انقلاب در مصلی امام خمینی (رحمه‌الله) اقامه کردند.

برخی محورهای خطبه های رهبر انقلاب در نماز عید سعید فطر:

عید سعید فطر را به همه ملت ایران و به امت بزرگ اسلامی تبریک عرض می کنم.

 مردم مومن ما ماه رمضان بسیار خوبی را گذراندند، پر از معنویت و تضرع و خشوع.

دستهای خبیثی سعی کردند نوجوانان ما را به روزه خواری بکشانند لکن موفق نشدند و نخواهند شد.مسئولان توجه کنند که دشمنان خبیث تا کجا و به چه چیزهایی فکر کردند.

 دشمنان مغرض تا کجاها فکر کردند برای اینکه نسل رو به بالندگی کشور را از دین دور کنند می نشیند برنامه ریزی می کنند،ملت توی دهن اینها زدند.

راه پیمایی عظیم مردم در روز قدس از کارهای مهمی بود که در سرتاسر کشور انجام گرفت.

در برخی از شهرهای ما در روز قدس حرارت به طوری بود که به طور طبیعی انسان در آن دمای هوا حرکت نمی کند اما مردم آمدند و حقیقتا مجاهدت کردند.

 حضور مردم در روز قدس معنایش این است که اگر بعضی دول مسلمان نسبت به این مساله خیانت میکنند و برخی ملت ها از آن خبر ندارد، ملت ایران حاضر است در مقابل این مساله بایستد و آن را احیا کند.

در حسینیه ها، در مسجد ها، در خیابان ها، در محله ها و در کوچه ها مردم سفره افطار پهن کردند، انسان انصافا تحت تاثیر این همه معنویت و علاقه به خدمت به مردم قرار میگیرد و این مساله نسبت به سال گذشته رایج تر بود.

این در برابر افطاری دادن های مصرفانه و مطرفانه است، آن افطاریهایی که بعضا از سوی برخی دستگاه های نظام به کسانی که نیاز هم ندارند داده می شود.

برخی پزشکان در ماه رمضان طبابت صلواتی میکردند، این به این معناست که ایثار و گذشت در بین همه طبقات مردم ادامه دارد.ماه رمضان به این شکل موجب جلب رحمت الهی است.

در بغداد چند صد خانواده داغ عزیزانشان را به دست تروریست ها دیدند.

کسانی می خواهند اسلام جعلی و بدلی را به دستور اربابان خود ترویج کنند.

این نتیجه پرورش دادن تروریست به دستان دستگاههای نا امن آمریکا و انگلیس است که این چیزها را در دنیای اسلامی به وجود آوردند. مردم یمن در روز قدس توانستند آن راهپیمایی عظیم را در هوای گرم و بمباران برگزار کردند.

موضوع حقوق‌ها و برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت المال، که مردم خبر آن را دهان به دهان منتقل می کنند، این برداشت‌ها گناه است، خیانت به آرمان‌های اسلامی است.

قطعا در گذشته کوتاهی ‌هایی شده است، که بایستی جبران شود، این جور نباشد که ما سر و صدا بکنیم و به دست فراموشی بسپریم.

 خوشبختانه رئیس جمهور و روسای دو قوا پیگیری می کنند، باید برداشت ‌های غیرقانونی برگردانده شود، باید این افراد برکنار و محکوم شوند.

اینها یک عده کمی هستند اما همین کم هم عیب است، بد است، این تعداد مضر است.

باید آسیب‌ها از مستی اشرافی‌گری را بشناسیم، می خواهند شکم‌ها را از مال حرام پر کنند.

مسئله عزل و برکنار کردن و برگرداندن پول بیت‌المال باید پیگیری شود، اگر انجام نشود اعتماد مردم به نظام کم می شود، باید با اقدام جدی اعتماد مردم را حفظ کرد.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار