بررسی پرونده زمین‌خواری هفت سنگان/ حکم اعدام ۱۶ قاچاقچی مواد مخدر در قزوین اجرا شد - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 87262
تاریخ انتشار: ۴ دی ۱۳۹۴ - ۲:۱۵
دادستان قزوین:
شاخص : دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در این هفته ۱۶ تن از قاچاقچیان حرفه ای و شاخص که برخی در سطح کشور فعالیت می‌کردند به چوبه دار آویخته شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با بیان اینکه اجرای احکام زنگ خطر و هشداری برای مجرمان است، اظهار کرد: دستگاه قضایی در مقابله با ناهنجاری های اجتماعی که به سلامت مردم و جامعه آسیب برساند با قاطعیت رفتار می کند.

دادستان عمومی و انقلاب قزوین با تاکید بر اینکه متخلفان حوزه مواد مخدر موجب آسیب زدن به افراد جامعه و بی‌خانمانی بسیاری از خانواده‌ها می‌شوند، اعلام کرد: در این هفته ۱۶ تن از قاچاقچیان حرفه ای و شاخص که برخی در سطح کشور فعالیت می کردند به چوبه دار آویخته شدند.

این مسئول ادامه داد: با اعدام این قاچاقچیان مواد مخدر بیش از ۳۵ کیلو انواع شیشه و هروئین کشف و ضبط شد که در صورت توزیع این مواد در جامعه صدها نفر آلوده می‌شدند.

صادقی نیارکی تصریح گرد: استان قزوین برای همه قاچاقچیان، فروشندگان، مصرف کنندگان و نگه‌دارندگان مواد افیونی نا امن است و با شدت و قاطعیت سخت ترین احکام را برای این افراد صادر خواهیم کرد.

وی همچنین با اشاره به پرونده زمین خواری در منطقه هفت سنگان گفت: این پرونده در حال حاضر منتظر رای کمیسیون عالی شهرسازی است و دستگاه قضا از رای صادر شده این کمیسیون تبعیت خواهد کرد.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار