بررسی 15 پرونده تخلف تاکسیرانان در هیئت انضباطی سازمان
کد خبر: 116389
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی خبر داد:
شاخص : مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: 15 پرونده تخلف تاکسیرانان طی یک ماه اخیر در هیئت انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین بررسی شد.

عبدالعلی دربندی زاده مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: پس از رسیدگی به شکایاتی که در خصوص تخلفات تاکسیرانان به طرق مختلف به سازمان می‌رسد، برخی از پرونده‌های تخلف به هیئت انضباطی ارجاع داده می‌شود.

وی با اشاره به مواردی که منجر به ارجاع پرونده تاکسیران به هیئت انضباطی می‌شود، عنوان کرد: تاکسیرانانی که به تذکرات داده شده از سوی بازرسان سازمان توجه نکرده و تخلف انجام شده را تکرار کنند، باید برای پاسخگویی به یک سری از سوالات و اعمال جریمه به هیئت انضباطی سازمان مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در شهریور ماه سال جاری نیز ۱۵ مورد از پرونده‌های تاکسیرانان متخلف به هیئت انضباطی سازمان ارجاع داده شد تا تصمیمات لازم در مورد آن ها اتخاذ شود.

دربندی زاده با اشاره به عمده تخلفاتی که منجر به ارجاع پرونده تاکسیرانان به هیئت انضباطی شده بود، خاطرنشان کرد: درگیری، فعالیت خارج از خط و عدم فعالیت، مهم‌ترین تخلفاتی بود که در یک ماه اخیر تاکسیرانان مرتکب شده بودند و این امر منجر به ارجاع پرونده تخلف آنان به هیئت انضباطی سازمان شد.

وی یادآور شد: سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین سعی دارد با نظارت دقیق بر عملکرد تاکسیرانان ضمن تذکر به تاکسیرانان در موارد لازم، بهترین و مطلوب‌ترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد.

انتهای پیام/۱۳۰۰

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار