بررسی 15 گزارش مردمی رسیده به سازمان در  کمیته انضباطی
کد خبر: 119540
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین عنوان کرد
شاخص : مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: از ابتدای مهر ماه تا نیمه اول آبان ماه سال جاری 15 مورد از گزارش‌های مردمی رسیده به سازمان در کمیته انضباطی سازمان مورد رسیدگی قرار گرفت.

عبدالعلی دربندی زاده مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی شاخص، اظهار کرد: به دلیل اهمیت موضوع رسیدگی ویژه به گزارش های مردمی در خصوص عملکرد تاکسیرانان، کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین فعال شده است.

وی عنوان کرد: در برخی از موارد، تاکسیرانان تخلفی مانند دریافت کرایه اضافه را بیش از یک بار تکرار می کنند که این امر موجب می شود موضوع در کمیته انضباطی سازمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین تصریح کرد: در این راستا از ابتدای مهرماه تا نیمه اول آبان ماه سال جاری ۱۵ مورد از گزارشات مردمی در خصوص عملکرد تاکسیرانان در کمیته انضباطی سازمان رسیدگی شد.

دربندی زاده در پایان خاطرنشان کرد: از تاکسیرانان تقاضا داریم در دریافت کرایه از مسافران و برخورد مناسب با آنان دقت بیشتری داشته باشند تا بتوانیم رضایت مندی شهروندان را با ارائه خدمات مطلوب به آنان جلب کنیم.

انتهای پیام/۱۳۰۰/د

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار