برنامه‌های معنوی زمینه‌ساز شادی و شعف در جامعه است - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 90650
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۴:۵۲
استاندار قزوین:
شاخص : استاندار قزوین اجلاس نماز را جشنی برای توسعه و ترویج نماز عنوان کرد و گفت: رگزاری برنامه‌های معنوی زمینه‌ساز شادی و شعف جوانان و نوجوانان و جذب آن‌ها به سمت فضایی سالم در جامعه می‌شود.

فریدون همتی در حاشیه بیست و چهارمین همایش سراسری اجلاس نمازدر گفت‌وگو با خبرنگار شاخص، اظهار کرد: برگزاری این اجلاس از توفیقات خداوند بود که باعث ایجاد فضایی معنوی و پرشور در استان قزوین شده است.

استاندار قزوین با اشاره به نمایشگاه عطر حضور که در حاشیه اجلاس برگزار شد، افزود: برگزاری برنامه‌های معنوی زمینه‌ساز شادی و شعف جوانان و نوجوانان و جذب آن‌ها به سمت فضایی سالم در جامعه می‌شود.

این مسئول ابراز کرد: امیدواریم آثار معنوی اجلاس سراسری نماز تا مدت‌ها در استان باقی باشد و انجام کارها برای خدا و از روی اخلاص‌ آثار و برکات زیادی دارد.

همتی در خصوص نحوه اجرای برنامه‌ها در راستای برگزاری این اجلاس، توضیح داد: تمام اقدامات لازم توسط دستگاه‌های اجرایی، مدیران، مشارکت‌های مردم و بخش خصوصی طی ۲ماه برنامه‌ریزی و انجام گرفت.

وی خاطرنشان کرد: طبق گفته‌های مسئولان کشوری، ستاد اقامه نماز استان قزوین یکی از بهترین اجلاس‌ها  و نمایشگاه نماز را به خود اختصاص داده است.

استاندار قزوین عنوان کرد: در این اجلاس از ۱۱ دستگاه ملی، ۲۶ ایده آفرین برتر، هنرمندان، مروجان نماز، ورزشکاران و غرفه‌هایی که بهترین دستاورد را در نمایشگاه ارائه کرده‌اند تقدیر شد.

این مسئول تاکید کرد: خانواده‌هایی که دغدغه آشنا کردن فرزندان با آموزه‌های دینی و نماز را دارند می‌توانند از روش و شیوه‌های مناسب برای انس گرفتن آن‌ها با نماز و عبادت استفاده کنند که تاثیر بسیار مهمی در شکل‌گیری شخصیت جوانان و نوجوانان دارد.

همتی اجلاس نماز را جشنی برای توسعه و ترویج نماز عنوان و تصریح کرد: کشف آثار و برکات بی‌نهایت نماز موجب ارتقاء سطح معنوی زندگی شخصی و جامعه می‌شود.

وی با بیان اینکه نماز پایه جامعه دینی جمهوری اسلامی است، افزود: امیدواریم موضوع نماز به عنوان اصلی‌ترین دغدغه مسلمانان جهان قرار گیرد.

انتهای پیام/۱۳۰۰ت۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار