برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قزوین با شعار «ما توانستیم» برگزار می‌شود - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 173509
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۳:۱۷
جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان:
شاخص : جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان با شاره به "ماتوانستیم" به عنوان شعار چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیان کرد: ما موظفیم در هفته دفاع مقدس به پاس از تقدیر از همه شهدا، جانبازان، و ایثارگران و آزاده های عزیز این رزوها را زنده نگه داریم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عباس برزگر جانشین سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در نشست خبری فرماندهان نظامی و انتظامی استان قزوین به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس که صبح امروز در سالن جلسات قرارگاه لشکر ۱۶ زرهی قزوین برگزار شد، اظهار کرد: درطول یک صدسال اخیر بعد از جنگ ویتنام طولانی ترین و سخت ترین جنگ  مربوط به دفاع مقدس کشور ایران بوده است.

وی افزود: در آن زمان  شجاعت، ایثار، انسجام و وحدت  رزمندگان در زمان جنگ تحسین برانگیز بود.

این مسئول بیان کرد: با اشاره به این اوضاع اقتصادی و جنگ نرم حاکم در کشور افزود: در زمان جنگ تحمیلی دشمن تمام راه های نفوذ را انجام داد اما زمانی که به نتیجه نرسیدند از طریق جنگ اقدام کردند.

این مسئول با شاره به “ماتوانستیم” به عنوان شعار چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس بیان کرد: ما موظفیم در هفته دفاع مقدس به پاس از تقدیر از همه شهدا، جانبازان، و ایثارگران و آزاده های عزیز این رزوها را زنده نگه داریم.

وی با بیان اینکه بیش از ۳۰۰ برنامه در سطح استان از سوی سپاه پاسداران در هفته دفاع مقدس در نظر گرفته‌شده است، خاطرنشان کرد: این برنامه ها در عرصه‌های مختلف بصیرتی، ورزشی، فرهنگی می باشد.

این مسئول خاطرنشان کرد: در راستای آگاه سازی جوانان و نوجوانان با سختی‌ها و مشکلات دوران دفاع مقدس باید تلاش شود.

برزگر عنوان کرد:  علاوه بر اعزام گروه های جهادی برای اجرای طرح خدمت در روستاها، برگزاری کنگره شهدا، رژه نیروهای مسلح، تجلیل از سربازان، پیاده روی خانوادگی، تجلیلی از خانواده های شهدا از برنامه‌های در نظرگرفته شده در سپاه پاسداران است.

انتهای پیام/۱۰۰۳

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار