برنامه‌های ویژه شبکه قزوین برای برگزاری کنگره شهدا - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 175582
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین تشریح کرد
شاخص : مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین گفت: شبکه قزوین در برگزاری کنگره 3000شهید استان با تمام بضاعت خود به برنامه سازی و اطلاع رسانی در رابطه با این رویداد ارزشمند می‌پردازد.

سعید انبارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، با اشاره به برنامه‌های شبکه قزوین برای برگزاری کنگره شهدا اظهار کرد: تولید مستندهای فاخر دفاع مقدس همچون «مردان هور» دایره المعارف هشت سال دفاع مقدس در محدوده جغرافیای است که در ۷۲ قسمت ۳۰ دقیقه‌ای تولید شده، همچنین مستند «ماموریت در ساحل نیسان» که روایتگر خاطرات سرداران و فرماندهان لشگر۱۶ زرهی استان در جنگ تحمیلی است.

وی افزود: تا زمان برگزاری کنگره شهدا تولید و پخش ویژه برنامه‌های یادواره شهدای استان، پخش مستندهای فاخر شهدای مدافع حرم قزوین تحت عنوان «من و حمید»، «راه شیری» و «رسول» و پخش مستند «مردان مقاومت» با موضوع معرفی عملیات هایی که رزمنده های قزوین در آن شرکت داشتند از جمله ویژه برنامه‌های سیمای مرکز قزوین برای این ایام خواهد بود.

مدیرکل صداوسیمای قزوین به دعوت از کارشناسان و دبیران کمیته های ۲۱گانه کنگره شهدا در برنامه‌های روتین شبکه مثل: «صبح بخیر قزوین»، «خانه ما» و «هم محلی» تا زمان برگزاری کنگره اشاره کرد و افزود: این برنامه‌ها در فواصل مختلف از منظر نگاه خود به این رویداد می‌پردازند.

انبارلویی گفت: تولید و پخش ویژه برنامه زنده مختص کنگره ۳۰۰۰شهید استان در دستور کار سیمای مرکز قزوین است.

وی توضیح داد: در حوزه صدا برنامه صبحگاهی «زندگی سلام» با مسئول یکی از کمیته های برگزاری کنگره برای سوال از کم و کیف برگزاری این رویداد ارتباط برقرار می کند.«کلبه مهر» نیز در این ایام میزبان خانواده‌های شهدای استان خواهد بود.

این مسئول بیان کرد: «پژواک»به تبیین اهداف و برنامه های کنگره توسط مسئولین برگزاری مراسم می پردازد و «پاتوق» هم با اختصاص موضوع برنامه به محورهای متناسب با فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین تهیه بخش گفتگو با فرزندان جوان شهدای استان، شنوندگان رادیو قزوین را بهره مند خواهد ساخت.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین در پایان خاطرنشان کرد: پوشش خبری کلیه یادواره های شهدا در نقاط مختلف استان، تهیه گزارش های تولیدی و پوشش خبری نشست های مشترک ستاد و پخش گفتگوی ویژه خبری با حضور مسئولین برای ارائه گزارش عملکرد کمیته ها و پاسخ به مطالبات کنگره شهدا از ویژه برنامه های حوزه خبر شبکه قزوین تا روز برگزاری کنگره شهدا می باشد.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰/ د

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار