برنامه ریزی گسترده اصلاح‌طلبان برای دوم خرداد/ حضور تندروهای اصلاح طلب در این همایش‌ها - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59406
تاریخ انتشار: ۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۲:۵۲
به بهانه برگزاری جشن و ایجاد نشاط سیاسی
شاخص : در حالی که بیش از یک سال تا انتخابات مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، اصلاح طلبان به بهانه جشن دوم خرداد، همایش‌های انتخاباتی خود را برگزار می‌کنند.

به گزارش سرویس سیاسی شاخص، در حالی که هنوز یک سال تا انتخابات مجلس دهم باقی مانده است، جریان اصلاح طلب در کشور با محوریت احزاب تازه تأسیس آزادی و ندا قصد دارند همایشی را در راستای بزرگداشت دوم خرداد دراین روز برگزار کنند.

این همایش‌ها با هماهنگی و تعامل نیروهای اصلاح طلب در کشور با بهانه برگزاری جشن و ایجاد نشاط سیاسی در کشور برگزار می‌شود.

گفته می‌شود هدف اصلی اصلاح طلبان از برگزاری این همایش ها رسیدن به یک اجماع کلی و همچنین ایجاد یک همگرایی با محوریت رهبران اصلاح طلبی در استان‌هاست.

سخنرانان زیادی برای حضور در این همایش‌ها در نظر گرفته شده است که قرار است در تعدادی از استان‌ها برخی از نمایندگان اصلاح‌طلب حاضر شوند.

تا کنون روند اعطای مجوز برای برگزاری این همایش در استان ها به مشکلی برنخورده و اکثر استانداران و فرمانداران کشور به صورت ضمنی با این برنامه ها موافقت کرده اند، هرچند برخی از این همایش‌ها نیز طی چند روز گذشته برگزار شده است.

برنامه‌های دوم خرداد که سال‌های گذشته در کشور برگزار شده است،‌ حاشیه‌های زیادی را به همراه داشته به طوری که در برخی از این همایش ها خطوط قرمز نظام رعایت نشده است.

یکی از محورهای این همایش‌ها در سال‌های گذشته تأکید بر رفع حصر سران فتنه و آزادی زندانیان سیاسی بوده که همن موضوع باعث شد تا دید مثبتی به این همایش‌ها وجود نداشته باشد.

انتهای پیام/۲۰۰/د/م

منبع: دانا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار