برنامه سفیر آفتاب در ۲۲ منطقه استان اجرا خواهد داشت - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 170063
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۳:۱۸
دبیر اجرایی کنگره 3 هزار شهید قزوین:
شاخص : دبیر اجرایی کنگره 3 هزار شهید قزوین گفت:برنامه سفیر آفتاب در 22 نقطه از مناطق کم برخوردار از سطح استان اجرا می‌شود

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، عباس کاظمی دبیراجرایی کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات معراج شهدا برگزار شد، اظهار کرد: برنامه سفیر آفتاب به مدت ۳ شب است که فعالیت خود را در استان آغاز کرده است.

وی افزود: این برنامه در ۲۲ نقطه از مناطق کم برخوردار از سطح استان اجرا می‌شود.

این مسوول بیان کرد: این برنامه به صورت مشترک با صدا و سیما اجرا می‌شود و یک واحد سیار نمایشی که شامل یک کامیون مجهز به سیستم کامل صوتی و نمایشی است که سعی می‌کنند علاوه بر برنامه های مختلف با موضوعات تربیت کودکان و نقش والدین در ارتباط با کودک با جهت گیری فرهنگی و دینی پیام شهدا را نیز در قالب نمایش و فعالیت هنری به مردم انتقال دهند.

کاظمی خاطرنشان کرد: تاکنون این برنامه در دو نقطه شریفیه و مهرگان اجرا شده و امشب نیز در شهر اقبالیه به فعالیت خواهد پرداخت.

دبیر اجرایی کنگره ۳ هزار شهید استان قزوین خاطرنشان کرد: سال گذشته خودروی سفیرآفتاب در ۱۷ نقطه به فعالیت پرداخت و در سال جاری نیز پیش بینی شده که بتواند ۲۲ نقطه از مناطق کم برخوردار را پوشش دهد.

وی  تشریح کرد: در این برنامه فعالیت‌های فرهنگی بسیاری نظیر اجرای سرود، آیتم‌های نمایشی، مسابقه و مشاوره با حضور طلاب برجسته را بهره مند خواهیم بود.

این مسوول خاطرنشان کرد: برای اجرای این برنامه سعی کردیم از ظرفیت‌ هنرمندان بهره گیریم.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار