برپایی دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی امروز در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 80234
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۴۵
با حضور مسئولان صورت مي‌گيرد
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از برپايي دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی امروز در قزوين امروز خبر داد.

هادی نیک‌فطرت صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی شاخص، از برپایی دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی قزوین با حضور مسئولان خبر داد و بیان کرد: این نمایشگاه امروز با حضور بیش از ۵۰ تولیدکننده و عرضه‌کننده تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی از سراسر کشور در محل برگزاری نمایشگاه‌های دائمی قزوین آغاز به کار خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین هدف از برگزاری این نمایشگاه را؛ آشنایی متخصصان و فعالان عرصه‌های پزشکی، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی با تازه‌ترین تحولات و محصولات قابل‌ارائه در حوزه‌های مرتبط، تبادل تجربیات، انتقال‌یافته‌های تحقیقاتی و هم‌اندیشی فعالان بخش سلامت با یکدیگر و سایر فعالان این عرصه در سراسر کشور و ارتقا آگاهی عموم مردم در زمینهٔ معیارها و استانداردهای حاکم در بخش بهداشت و خدمات و تجهیزات پزشکی عنوان کرد.

۱۱۳۶_۱۰۲۴_۷۶۸

این مسئول خاطرنشان کرد: بازدید فعالان عرصه پزشکی و تجهیزات پزشکی کشور و برپایی نمایشگاه عکس دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده این نمایشگاه است.

نیک‌فطرت اعلام کرد: دومین نمایشگاه تخصصی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی قزوین از ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در فضایی به مساحت ۳هزارو ۶۰۰ مترمربع در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان آماده بازدید علاقه‌مندان است.

گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه تجهیزات پزشکی و بهداشتی قزوین آبان ماه سال ۹۳ برپا شده بود.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار