برپایی نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 59038
تاریخ انتشار: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۹:۴۱
رئیس مرکز بهداشت استان اعلام کرد
شاخص : رئیس مرکز بهداشت استان قزوین گفت: نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در بوستان الغدیر شهر قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس اجتماعی شاخص،سعید اسکویی از برگزاری نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در قزوین خبر داد و بیان کرد: این نمایشگاه در روزهای ۳۰ اردیبهشت تا سوم خرداد ماه سال جاری در بوستان الغدیر شهر قزوین برگزار می‌شود.

رئیس مرکز بهداشت استان قزوین اظهار کرد: این نمایشگاه با محورهای خودمراقبتی، ازدواج، تغذیه سالم و اتخاذ سبک زندگی سالم در قالب پخش فیلم، عرضه کتاب، سخنرانی و سایر برنامه ها برگزار می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت باتوجه به سیاست های کلی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای پویایی و جوانی جمعیت است، اعلام کرد: در این نمایشگاه پنج غرفه شامل توزیع نشریات و مواد آموزشی با محوریت اهداف برنامه، انجام مشاوره قبل از ازدواج با رویکرد فقه و احکام شرعی، مرکز جهاد دانشگاهی با رویکرد شیوه زندگی و اختلالات ناباروری و بسیج جامعه پزشکی با رویکرد انجام مشاوره با موضوع جمعیت و باروری سالم برپا می‌شود.

اسکویی فرزندآوری را یکی از اهداف مهم ازدواج و زندگی مشترک برشمرد و افزود: رفع موانع ازدواج، تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند از جمله سیاست های اصلی است که براساس فرهنگ و ارزش‌های اسلامی ایرانی بنا شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰/پ۲/ح

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار