برپایی نمایشگاه گل و گیاه، صنایع دستی و گیاهان دارویی در قزوین - پایگاه خبری شاخص
کد خبر: 158678
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱:۵۹
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خبر داد
شاخص : مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گفت: پنجمین نمایشگاه گل و گیاه همزمان با دهمین نمایشگاه صنایع دستی و سومین نمایشگاه گیاهان دارویی در قزوین برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی شاخص، هادی طاهرخانی اظهار کرد: نمایشگاه های فوق از تاریخ ۲۹ بهمن لغایت ۳ اسفند ماه بمدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین افزود : این نمایشگاه ها در فضایی به مساحت ۴۰۰۰ مترمربع  با مشارکت بیش از ۹۰  تولید کننده و فعال در حوزه های گل و گیاه،   گل های زینتی و آپارتمانی، گیاهان دارویی و همچنین در حوزه صنایع دستی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد : از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه ها می توان به برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ارائه توانمندیهای مشارکت کنندگان و فعالان  در امر گل و گیاه و گیاهان دارویی و معرفی توانمندیهای استانها در زمینه صنایع دستی و آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ آداب و سنن مناطق استان های مشارکت کننده، ایجاد فضا جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولید کننده اشاره کرد.

طاهرخانی در پایان افزود : پنجمین نمایشگاه گل و گیاه، همزمان با دهمین نمایشگاه صنایع دستی  و سومین نمایشگاه گیاهان دارویی در مدت برگزاری از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاههای  بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار